<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Módní batohy, tašky, kabelky a peněženky Santoro

Buďte styloví!

Vyberte si stylovou kabelku, batoh, peněženku či jiný módní doplněk. Nabízíme široký sortiment luxusních značek Anekke, Santoro a DogsByBeluchi

Sleva 40 %
alt=

Pouzdro Mirabelle Parasol malé

Santoro

Sleva 50 %
alt=

Batoh Mirabelle Secrets

Santoro

Sleva 33 %
alt=

iPad pouzdro Kori Kumi - Summertime

Santoro

Sleva 29 %
alt=

Pouzdro Mirabelle Secrets, úzké

Santoro

Sleva 63 %
alt=

Mini pouzdro Kori Kumi Blowing Kisses

Santoro

Sleva 54 %
alt=

Pouzdro Mirabelle Marina, úzké

Santoro

Sleva 36 %
alt=

iPad pouzdro Kori Kumi - Under My Umbrella

Santoro

Sleva 40 %
alt=

Pouzdro Mirabelle Secrets malé

Santoro

Sleva 33 %
alt=

Velká kabelka Mirabelle Parasol

Santoro

Sleva 50 %
alt=

Pouzdro Kori Kumi Juice Tree, dva zipy

Santoro

Módní tašky a kabelky

Je batoh, taška nebo kabelka vaším každodenním věrným společníkem? V tom případě určitě chcete, aby tyto doplňky byly praktické, odolné, ale také stylové. Mezi oblíbené batohy patří především ty kožené, které jsou nadčasové a elegantní. Skutečným skvostem jsou batohy Hudbag , které se vyrábí ve variantách pro ženy i muže. Stejná značka nabízí také tašky a kožené kabelky, jež se vyznačují netradičním designem.

Módní doplňky do školy i do práce

Slečnám a ženám, které touží po cool doplňcích, by neměly chybět pouzdra a tašky z kolekce značky Santoro London. Pastelové barvy a decentní vzhled nevyjdou nikdy z módy. Při výběru batohů a kabelek se zaměřte nejen na design, ale také na praktičnost. Tašky by měly mít dostatečný počet přihrádek a bezpečné zapínání. Jestliže budete v batohu či kabelce nosit také notebook, neměla by zde chybět dostatečně velká polstrovaná kapsa, která elektroniku ochrání před poškozením.