<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Módní batohy, tašky, kabelky a peněženky Santoro

Buďte styloví!

Vyberte si stylovou kabelku, batoh, peněženku či jiný módní doplněk. Nabízíme široký sortiment luxusních značek Anekke, Santoro a DogsByBeluchi

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Módní tašky a kabelky

Je batoh, taška nebo kabelka vaším každodenním věrným společníkem? V tom případě určitě chcete, aby tyto doplňky byly praktické, odolné, ale také stylové. Mezi oblíbené batohy patří především ty kožené, které jsou nadčasové a elegantní. Skutečným skvostem jsou batohy Hudbag , které se vyrábí ve variantách pro ženy i muže. Stejná značka nabízí také tašky a kožené kabelky, jež se vyznačují netradičním designem.

Módní doplňky do školy i do práce

Slečnám a ženám, které touží po cool doplňcích, by neměly chybět pouzdra a tašky z kolekce značky Santoro London. Pastelové barvy a decentní vzhled nevyjdou nikdy z módy. Při výběru batohů a kabelek se zaměřte nejen na design, ale také na praktičnost. Tašky by měly mít dostatečný počet přihrádek a bezpečné zapínání. Jestliže budete v batohu či kabelce nosit také notebook, neměla by zde chybět dostatečně velká polstrovaná kapsa, která elektroniku ochrání před poškozením.