<p>Zabavte doma děti s kreativními potřebami <strong>Erich Krause</strong></p> <p>Zabavte doma děti s kreativními potřebami <strong>Erich Krause</strong></p>

Zabavte doma děti s kreativními potřebami Erich Krause

Detail

Boxy na svačinu

Svačina je důležitá!

Kromě dodržování pitného režimu je potřeba se v průběhu školního dne také posilnit. Zajistěte, že se dětem svačina nerozdrtí pod tíhou učení a ukryjte ji pro jistotu do některého z našich boxů.

Sleva 23 %
alt=

Svačinový box Football

Paso

Sleva 23 %
alt=

Svačinový box Jednorožec

Paso

Sleva 23 %
alt=

Svačinový box Buldoček

Paso

alt=

Box na svačinu Fotbal modrý

Paso

alt=

Box na svačinu Koně

Paso

alt=

Box na svačinu Lamy

Paso

alt=

Box na svačinu Studio Pets

Paso

alt=

Svačinový box Ballerina

Paso

alt=

Box na svačinu Reach for your dreams

Barbie

alt=

Box na svačinu Maui and sons

Maui

Krabička na dětskou svačinu, která zatočí s hladem

Svačinové boxy dokonale odpovídají požadavkům dnešní doby na pestrost stravy, její čerstvost i hygienické nároky. U krabiček na svačinu je důležitý nejen jejich vnitřní objem, ale také celková velikost. Svačinový box by se měl bez problémů vměstnat do školní aktovky či batohu.

Žádný zmačkaný rohlík ani přilepený ubrousek

Boxy na svačinu do školy se vyrábějí většinou z plastu. Proto se nemusíte obávat, že by se jídlo v krabičce zdeformovalo. Ovšem plast musí být zdravotně nezávadný a vhodný pro styk s potravinami. Materiál nesmí obsahovat BPA a další nebezpečné látky. Dětský box na svačinu by měl dostatečně těsnit, měl by mít bezpečné uzavírání a mělo by možné jej snadno mýt v myčce či pod vodou. Společně se svačinovým boxem by děti do školy měly nosit i zdravou láhev na pití.