<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Štětce na malování

Sleva

Malujte štětcem

Štětce jsou důležitou součástí každé výtvarné výchovy. Jsou vhodné nejen na malování vodovými barvami ale taktéž se hodí i na nanášení temperových barev nebo třeba na rozetření akvarelových pastelek.

Zobrazit slevy
Seřadit podle:
alt=

Štětce ArtBerry®, 6 kusů

Erich Krause

Sleva 45 %
alt=

Štětce ArtBerry

Erich Krause

alt=

Syntetické štětce, 4 ks

Erich Krause

alt=

Štětec vlasový, kulatý, vel. 4

SPOKO

alt=

Štětec vlasový, kulatý, vel. 10

SPOKO

alt=

Štětec štětinový, plochý, vel. 20

SPOKO

Z jakých druhů štětců můžete vybírat

Malířské štětce tvoří společně s kreativními sadami barev nerozlučnou dvojici. Jak ale vybrat ten správný? Do školy i na „domácí“ malování dětem vystačí kulaté a ploché štětce různých velikostí. Většinou je možné štětce pořídit v sadě, která zahrnuje různé velikosti a druhy. Pro malování na velké formáty jsou lepší ploché štětce, detaily nejlépe vykreslíte kulatými štětci.

Na co si dát při výběru pozor

Kvalitní štětce nejen pro děti poznáte podle jejich schopnosti udržet nanesenou barvu a tvar. Také by neměly při malování ztrácet chlupy a samozřejmě by se měly pohodlně držet v ruce. Důležité je také celkové provedení štětce, kdy by spolu měly dobře lícovat všechny části, tedy štětiny, násadka a rukojeť. Samozřejmě je důležitá také velikost štětců, která je předurčuje pro malování obrázků s většími plochami nebo pro kresbu detailů. Pro vymalovávání jsou lepší štětce ploché a pro kontury štětce kulaté. Nezapomeňte, že malování vodovými či temperovými barvami je nejlepší provádět na tvrdé výkresy, které jsou odolnější vůči vodě.