Zmizíky a korektory

Vymažte své chyby snadno a rychle

V této kategorii Vám přinášíme nabídku korektorů, díky kterým budete moci snadno a rychle opravit svůj text. Naleznete zde klasický zmizík, ale také korekční pásky a laky.

Seřadit podle:
alt=

Korekční páska Techno white mini

Erich Krause

alt=

Korekční páska Arctic white

Erich Krause

alt=

Korekční lak Extra, se štětečkem

Erich Krause

alt=

Korekční lak Extra, s houbičkou

Erich Krause

alt=

Korekční páska Standard 5mm x 7m

Erich Krause

Zmizík patří do každého penálu

Zmizík je nezbytným vybavením každého školáka. Měl by se objevit v pouzdrech dětí, které píšou plnicími pery. Jedná se tedy především o prvňáčky. Zmizíkem na pero jednoduše odstraníte chybný výpočet nebo hrubku v diktátu. Obyčejným inkoustem však vyzmizíkované místo v sešitě nepřepíšete, proto by v pouzdře mělo být i přepisovatelné pero. Pokud potřebujete zmizík na propisku, nepochodíte. Existuje však gumovací propiska, jejíž inkoust jednoduše vygumujete.

Elegantní korekční páska

Starší studenti, ale také všichni ti, kteří se věnují kancelářské práci, mají po ruce korekční strojek. Jedná se o roller s páskou pro suché a čisté opravy chyb. Páska má perfektní krycí schopnosti a je ihned přepisovatelná. Při kopírování dokumentu opraveného korekční páskou na papír se nemusíte obávat tmavých okrajů. Kopie bude dokonalá a bez známky po chybě na originálu. Korekční pásku využijete nejen pro opravu chyb v zápisnících či sešitech, ale na veškerém papírovém podkladu.