<p>Zabavte doma děti s kreativními potřebami <strong>Erich Krause</strong></p> <p>Zabavte doma děti s kreativními potřebami <strong>Erich Krause</strong></p>

Zabavte doma děti s kreativními potřebami Erich Krause

Detail

Školní batohy

Kvalita

Batohy pro každou věkovou kategorii

Nabízíme Vám dětské batohy pro nejmenší s oblíbenými pohádkovými motivy, pro školáky máme opravdu rozmanitou nabídku studentských batohů a pro dospělé nabízíme business batohy do práce. 

alt=

Dětský batoh Football

Paso

alt=

Dětský batoh Koně

Paso

alt=

Batoh Jednorožec šedý

Paso

alt=

Batoh Balerina

Paso

alt=

Dětský batoh Balerina

Paso

alt=

Dětský batoh Panda

Paso

alt=

Batoh Minnie mouse

Paso

alt=

Dětský batoh Frozen růžový plyšový

Paso

alt=

Dětský batoh Frozen modrý plyšový

Paso

alt=

Batoh NASA černý

Paso

alt=

Batoh Pes pastelový

Studio Pets

alt=

Dětský batoh Pes pastelový

Studio Pets

alt=

Batoh Kočka meloun

Studio Pets

alt=

Dětský batoh Kočka meloun

Studio Pets

alt=

Školní batoh Reach for your dream

Barbie

alt=

Školní batoh Maui and sons

Maui

alt=

Školní batoh Travel

BeUniq

alt=

Školní batoh Icon

BeUniq

Stylové školní batohy pro děti i teenagery

Kvalitní batohy do školy se vyznačují ergonomicky tvarovanými zády, ale také možností upravovat délku ramenních popruhů. Oblíbeným a praktickým doplňkem je hrudní popruh, který se postará o to, aby taška na zádech dobře seděla. Školní batohy mohou být jedno- i více komorové. Studenti ocení kapsu na notebook nebo otvor pro sluchátka. Malí žáčci se zamilují do batohů a vaků s motivem pohádky Auta nebo Mimoňů. Velké oblibě se těší i školní sety v jednotném designu. Starší studenti upřednostní legendární Star Wars nebo designové zpracování, které nabízí třeba batohy z EKO papíru.

Batohy pro volnočasové aktivity

Vyrážíte do posilovny, do města, na výlet nebo půjdete několikadenní trek? V tom případě byste se měli vybavit vhodnou taškou. Taška do posilovny by měla pojmout boty, sportovní oblečení, ručník a kosmetiku. Ve městě si vystačíte s menší taškou, která má přehledně členěný vnitřní prostor. Na delší či náročnější výlety do přírody zvolte batoh o dostatečném objemu s hrudním a bederním pásem. Regulace ramenních popruhů by měla jít jako po másle.