<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Vodové barvy - vodovky

Sleva

Malujte vodovkami

Malujte pomocí vodových barev. My vám přinášíme nabídku různě velkých palet, popřípadě sady vodových barev a štětců. Kromě této základní výbavy se vám bude hodit i kelímek na vodu

Zobrazit slevy
Sleva 25 %
alt=

Vodové barvy Ledové království, 12 ks

St.Majewski

Sleva 64 %
alt=

Vodové barvy Auta, 12 ks

St.Majewski

Sleva 25 %
alt=

Vodové barvy Spiderman, 12 ks

St.Majewski

alt=

Vodové barvy, 12 barev

Erich Krause

alt=

Vodovky 12 barev/průměr 22 mm / ANILINKY

Koh-i-Noor

alt=

Vodovky 12 barev/průměr 22,5 mm

Koh-i-Noor

alt=

Vodové barvy s UV ochranou, 6 barev

Erich Krause

alt=

Vodové barvy ArtBerry®, 12 barev

Erich Krause

alt=

Vodovky 9540 - 12 ks, 30 mm

Centropen

Sleva 22 %
alt=

Vodové barvy ArtBerry® Neon, 12 barev

Erich Krause

alt=

Vodovky 12 barev/průměr 30 mm

Koh-i-Noor

alt=

Vodové barvy s medem, 12 barev

Erich Krause

alt=

Vodové barvy, 6 barev

Erich Krause

alt=

Vodové barvy Pearl, 6 barev

Erich Krause

Vodovky nesmí chybět žádnému výtvarníkovi

Vodové barvy budou po pastelkách a prstových barvách pravděpodobně další, se kterými se malí výtvarníci setkají. Malování vodovkami a štětcem jde snadno. Kromě toho, že dětem nabízí možnost rozvíjet kreativitu, je štětec skvělým prostředkem pro nacvičování tlaku při držení pera na psaní. Jakmile děti ovládnou techniku malování vodovkami, můžete je pustit do světa temperek.

Vodové barvy pro školáky

Nápadité projekty ve výtvarce si žádají celou plejádu barev. Můžete tedy sáhnout po vodovkách s 12 klasickými barvami nebo výtvarný kufřík doplnit i těmi neonovými. Pro dokreslování je nejlepší použít fixy. Některé vodové barvy jsou k dostání i se štětcem či paletkou pro míchání barev. Mezi nejoblíbenější značku vodových barev patří Kores. A pokud již dětem nebudou vodovky či tempery stačit, pořiďte jim akvarelové barvy, které jim umožní další kreativní rozvoj.