<p>Největší výběr školních setů exkluzivně na <strong>PEXO</strong></p> <p>Největší výběr školních setů exkluzivně na <strong>PEXO</strong></p>

Největší výběr školních setů exkluzivně na PEXO

NAKUPOVAT

Písmena, číslice, hodiny

Hurá do první třídy

V první třídě se děti učí poznávat čas, základní počty a abecedu. Pořiďte jim proto sady písmen a číslic a nezapomeňte ani na výukové papírové hodiny.

alt=

Školní hodiny barevné

alt=

Školní hodiny - hranaté

alt=

Sada číslic

alt=

Sada písmen

alt=

Školní hodiny bílé

Jak naučit dítě hodiny?

Hodiny můžete vašeho malého předškoláčka nebo školáčka učit nenásilně u společenských her, nebo si na pomoc vzít papírové hodiny. Pokud je vaše dítě roztěkané, je lepší vsadit na základní variantu školních papírových hodin, na kterých není nic jiného než číslice a hodinové ručičky. V případě, že je vaše dítko kreativně založené, sáhněte po pestrobarevných hodinách, které obsahují i názvy ročních období či dní.

Skládejte číslice a písmenka

Každý prvňáček bude potřebovat nejen papírové hodiny pro výuku času, ale také desky, do kterých si založí nastříhané číslice a písmenka. Jedná se o efektivní formu učení počtů a čtení. Rozeznávání číslic a písmen můžete své dítě učit i při malování a vyrábění. Nechte ho fixy či barvami kreslit písmenka, která mu nadiktujete. Fantazii se přitom meze nekladou.