<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Ostatní potřeby do školy

Sešity a další důležité pomůcky

V kategorii školních potřeb si kromě nezbytného školního sešitu pořídíte také lepidlo nebo gumu. Pro nejmladší školáky nabízíme sady písmen a číslic, pro starší zase kalendáře a diáře, aby na nic nezapomněli.

alt=

Stojan na čtení

Centropen

alt=

Sada číslic

alt=

Školní hodiny - hranaté

alt=

Úkolníček Dragon fly

Stil

alt=

Kornout dětský Explore - 50 cm

Stil

alt=

Maja tabulka oboustranně stíratelná 7729

Centropen

alt=

Tabulka oboustranně stíratelná A4 7719

Centropen

alt=

Tabulka oboustranně stíratelná 7779

Centropen

alt=

Úkolníček Cool bear

Stil

Jak naučit dítě hodiny?

Hodiny můžete vašeho malého předškoláčka nebo školáčka učit nenásilně u společenských her, nebo si na pomoc vzít papírové hodiny. Pokud je vaše dítě roztěkané, je lepší vsadit na základní variantu školních papírových hodin, na kterých není nic jiného než číslice a hodinové ručičky. V případě, že je vaše dítko kreativně založené, sáhněte po pestrobarevných hodinách, které obsahují i názvy ročních období či dní.

Skládejte číslice a písmenka

Každý prvňáček bude potřebovat nejen papírové hodiny pro výuku času, ale také desky, do kterých si založí nastříhané číslice a písmenka. Jedná se o efektivní formu učení počtů a čtení. Rozeznávání číslic a písmen můžete své dítě učit i při malování a vyrábění. Nechte ho fixy či barvami kreslit písmenka, která mu nadiktujete. Fantazii se přitom meze nekladou.