<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Fixy na kreslení

Sleva

Fixy obvyklé i neobvyklé

Kromě základních fixů u nás naleznete také fixy na sklo značky Maped, které z okna lehce otřete, voňavé fixy značky Erich Krause, které obsahují ovocné aroma a také kouzelné fixy značky Centropen.

Zobrazit slevy
alt=

Fixy ArtBerry® Super Tip, 6 barev

Erich Krause

Sleva 14 %
alt=

Dětské fixy Artberry Jumbo, 6 ks

Erich Krause

Sleva 14 %
alt=

Fixky Artberry, 12 ks

Erich Krause

Sleva 23 %
alt=

Oboustranné fixky, 10 ks

Erich Krause

Sleva 20 %
alt=

Fixy Chameleon ArtBerry® Jumbo, 7 barev

Erich Krause

alt=

Fixy ArtBerry®, 6 barev

Erich Krause

Sleva 20 %
alt=

Fixy ArtBerry® Super Tip, 12 barev

Erich Krause

alt=

Fixy Shine black, 6 barev

Centropen

alt=

Fixy Magic, 7+1

Centropen

alt=

Fixy Brush, 8 barev

Centropen

alt=

Foukací fixy Vivid, 5 barev

Centropen

alt=

Foukací fixy Rainbow, 10 barev

Centropen

alt=

Foukací fixy Super activity, 15 barev

Centropen

alt=

Fixy Color´ Peps Jumbo, 24 barev

Maped

alt=

Fixy Color´Peps Ocean, 10 barev

Maped

alt=

Fixy Color´ Peps Ocean, 24 barev

Maped

alt=

Fixy Color´ Peps Duo, 20 barev

Maped

alt=

Fixy Color´ Peps Jungle Innovation, 12 barev

Maped

Fixy pro děti i dospělé

Fixy na kreslení si zamilují nejen děti, ale také dospělí. Fixky jsou totiž dostupné v celé řadě verzí. Můžete jimi kreslit nejen na papír, ale také třeba na sklo. Mezi nejoblíbenější dětské fixy patří ty od značky Maped, které po přetření speciálním zmizíkem změní svoji barvu nebo mají třpytivý inkoust. Fixy je možné pořídit v různě obsáhlých sadách. V balení můžete být jen 6 barevných fixů, ale také třeba 30. Skvěle se s nimi dokreslují obrázky nakreslené temperami nebo pastelkami.

Co jste o fixech možná nevěděli?

Pokud hledáte fixy pro malé děti, sáhněte po těch, jejichž inkoust jde snadno vyprat. Většinou se jedná o inkoust na bázi vody. Hrot je silnější a odolný proti poškození při tlačení. Některé fixy mají každou stranu opatřenou jinou tloušťkou hrotu. Tenkým hrotem je možné nakreslit obrys, který děti vymalují třeba vodovkami. Některé fixy jsou speciálně určeny na malování na tmavý papír. Skutečnou zábavu si děti užijí s foukacími fixy. A pokud je malování omrzí? Určitě se zabaví modelováním z plastelíny.