Dětské a kancelářské nůžky

Nůžky pro malé i velké

V naší nabídce naleznete nůžky pro praváky i leváky. Kromě klasických kancelářských nůžek z nerezové oceli nabízíme i nůžky s motivem zvířátka pro předškolní děti, jsou celé z plastu a zaručí, že si Vaše dítě nijak neublíží.

Seřadit podle:
Sleva 25 %
alt=

Nůžky Kidikut 12cm

Maped

alt=

Nůžky Joy Ergo

Erich Krause

alt=

Nůžky Artberry® Wild Friends

Erich Krause

alt=

Nůžky Standard, 17 cm

Erich Krause

Nůžky pro všechny případy

Nůžky jsou nezbytným vybavením každé kanceláře či domácnosti. Sáhnout můžete po velkých nůžkách s délkou 17 až 18 cm. S těmi se vám budou dobře stříhat velké papíry ze skicáků. Jestliže potřebujete spíše vystřihovat, zvolte kratší nůžky o délce zhruba 13 cm. Pokud s nůžkami pracujete často, zvolte výrobek, který má rukojeti opatřené protiskluzovými vložkami. V případě, že jste levák, rozhodně se vám vyplatí investice do nůžek pro leváky.

Nůžky pro děti

První dětské nůžky by měly být především bezpečné. Poznáte je podle toho, že jsou celé vyrobené z plastu, a to včetně čepele. Jsou vhodné pouze pro stříhání papírů, neustřihnou vlasy ani neponičí elektrickou kabeláž. Stejně jako pastelky, štětce či vodové barvy jsou nůžky nezbytnou školní výbavou, kterou děti využijí především ve výtvarce. Bezpečné dětské nůžky mají bezpečné zaoblení na koncích čepelí.