<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Školní potřeby

Sešity a další důležité pomůcky

V kategorii školních potřeb si kromě nezbytného školního sešitu pořídíte také lepidlo nebo gumu. Pro nejmladší školáky nabízíme sady písmen a číslic, pro starší zase kalendáře a diáře, aby na nic nezapomněli.

alt=

Nůžky Standard, 19 cm

Erich Krause

Sleva 20 %
alt=

Obal na sešit A5 jednobarevný , modrý

Sleva 35 %
alt=

Bloček A5 Kori Kumi Starry Night

Santoro

alt=

Sešit 360° Beach

Next

alt=

Sešit 360° Honolulu

Next

alt=

Blok šitý A5 čtverečkovaný

Notes

alt=

Blok College A5 linkovaný

Notes

alt=

Zápisník Nature/Ballerina

Anekke

Sleva 50 %
alt=

Blok A5 50 listů, barevné okraje

Sleva 77 %
alt=

Desky A4 OMG

Lannoo Graphics

Sleva 8 %
alt=

Pravítko 20 cm růžové

Erich Krause

alt=

Sada rýsovacích potřeb Start, čtyřdílná

Maped

alt=

Sešit One Color černý, 465

alt=

Desky na číslice fotbal

Karton P+P

alt=

Sešit A5 Wild 564 mix

alt=

Obal A4 světle modrý, obrázky

Schoolydoo

alt=

Obal A4 fialový, obrázky

Schoolydoo

alt=

Obal A4 tmavě růžový, obrázky

Schoolydoo

Nezbytné školní potřeby

Mezi základní potřeby pro školáky patří rozhodně aktovka, do které si budou chystat věci podle rozvrhu na následující den. V naší nabídce najdete školní sešity s měkkou i tvrdou vazbou a ve velikostech A4 i A5. Samozřejmostí jsou specifické notové sešity do hudebky. Aby se sešity nezměnily v salát, určitě by je děti měly nosit v obalech a ve tvrdých deskách.

Pro prvňáčky i starší děti

Prvňáčci se zamilují do krásných desek na písmenka a číslice nebo do hravých papírových hodin. Starší děti budou potřebovat pravítka, úhloměry i kružítka. Žádnému školákovi bez ohledu na věk nesmí v pouzdře chybět vhodné psací potřeby, gumy nebo ořezávátka. Ve školních kufřících na výtvarku si místo najdou nůžky i lepidla a lepicí tyčinky.