<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Školní lepidla a lepicí pásky

Lepidla a lepicí pásky

Pro školáky se nejvíce hodí tyčinkové lepidlo, které se jim vejde do penálu. Pro výtvarné účely je zase vhodnější tekuté lepidlo značky Herkules. A pro každou kancelář je nepostradatelná lepicí páska. Vyberte si variantu, kterou zrovna potřebujete.

alt=

Lepicí tyčinka Extra, 15 g

Erich Krause

alt=

Lepicí tyčinka Magic, 15 g

Erich Krause

alt=

Lepicí tyčinka 8 g

Kores

alt=

Lepicí tyčinka Chameleon 8 g

Kores

alt=

Lepicí tyčinka Dráček 15 g

Kores

alt=

Univerzální lepidlo, 30 g

Herkules

alt=

Lepidlo tekuté, 130 g

Herkules

Sleva 23 %
alt=

EK Tyčinkové lepidlo, 8 g

Erich Krause

alt=

Lepicí tyčinka Extra, 21 g

Erich Krause

alt=

Lepicí tyčinka Extra, 36 g

Erich Krause

alt=

Lepicí tyčinka Standard, 6 g

Erich Krause

alt=

Lepicí tyčinka 15 g

Kores

alt=

Lepicí tyčinka 20 g

Kores

alt=

Lepicí tyčinka 40 g

Kores

alt=

Transparentní lepicí tyčinka 21 g

Kores

Školní lepidla

Lepidlo by s sebou měl nosit každý žáček. Své místo si lepidlo může najít v pouzdře, ale také v sáčku na výtvarku. Do pouzder se hodí především malé lepicí tyčinky. Tyčinková lepidla jsou ideální pro přelepování třeba v sešitech. Pro vyrábění a lepení větších ploch jsou lepší lepidla tekutá. Mezi nejoblíbenější patří lepidlo Herkules. Už nic nebude bránit tomu, aby děti na výkres namalovaný pastelkami přilepily třeba třpytivé komponenty.

Lepidla do kanceláře

Ani v kanceláři by nemělo chybět lepidlo nebo lepicí páska. Abyste si nezamazali pracovní stůl, položte na něj raději podložku. V kanceláři se rozhodně vyplatí praktická lepicí páska s odvíječem, díky kterému není potřeba pásku stříhat nůžkami. Pokud chcete kvalitní tyčinkové lepidlo, sáhněte po značce Kores.