<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Pastelky na kreslení a malování

Sleva

Kreslete pastelkami!

Vybírejte z široké nabídky pastelek. Pro děti v předškolním věku se nejvíce hodí tlusté pastelky Jumbo. Také trojhranné pastelky jsou vhodné. Ty mají totiž ergonomický tvar a napomáhají tak správnému držení v ruce. A navíc se vám nikam nezakutálí!

Zobrazit slevy
Sleva 56 %
alt=

Pastelky Arberry 12 ks, chameleon

Erich Krause

Sleva 21 %
alt=

Akvarelové pastelky ArtBerry, 12 ks

Erich Krause

alt=

Pastelky Progresso, 24 barev

Koh-i-Noor

Sleva 20 %
alt=

Pastelky ArtBerry® Jumbo, 12 barev

Erich Krause

alt=

Pastelky 3551/6 zvířata

Koh-i-Noor

alt=

Pastelky Tricolor slabé, 6 barev

Koh-i-Noor

alt=

Pastelky Tricolor lakované silné, 6 barev

Koh-i-Noor

alt=

Pastelky Color’ Peps Animals, 18 barev

Maped

alt=

Pastelky Color’ Peps Animals, 24 barev

Maped

alt=

Pastelky Color´Peps Aqua, 12 barev

Maped

alt=

Pastelky Color´Peps, 36 barev

Maped

Pastelky na kreslení

Barevné pastelky jsou základním vybavením každého malého, ale také velkého malíře. Není snad nikdo, kdo by se s nimi v dětství nesetkal. Někdo s nimi maluje i v dospělosti. Stejně jako vodové barvy nebo temperky by měly být součástí výtvarných kufříků nebo pytlíku. Pastelky jsou většinou k dostání v sadě po několika kusech. Základem je alespoň 6 barev, ale pastelek do výtvarné výchovy by mělo být rozhodně více, třeba 12, 24 nebo i 48. Záleží na nárocích malíře.

Kouzelné pastelky pro děti

Pastelky jsou společně s modelínou první výtvarné pomůcky, se kterými se děti setkají. Mohou mít přitom celou řadu podob. Mohou být oboustranné, silné, tříhranné, šestihranné, ale také metalické nebo neonové. Pastelky do školy mohou být i akvarelové, což znamená, že je děti mohou rozetřít pomocí štětce a vody. K dokreslení obrázku mohou použít oblíbené fixy. Školní pastelky vynikají odolností proti pádům, kterým v aktovkách i pouzdrech musí čelit dnes a denně.