<p><strong>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p> <p><strong>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!

NAKUPOVAT

Temperové barvy - temperky

Sleva

Malování s temperami je snadné

Pořiďte si u nás temperové barvy značek Centropen, Koh-i-Noor nebo St.Majewski. Tempery jsou oblíbené především díky jejich snadnému používání, míchání a ředění. A nezapomeňte ani na nákup štětce pro snadné nanášení.

Zobrazit slevy
Seřadit podle:
alt=

Temperové barvy Temperas, 12 barev

Kores

alt=

Temperové barvy 6 barev/tuby 16 ml

Koh-i-Noor

alt=

Temperové barvy 10 barev/tuby 16 ml

Koh-i-Noor

alt=

Tempery 9550 - 12 ks, 12ml

Centropen

alt=

Tempery 9550 - 6 ks, 12 ml

Centropen

Tempery na kreslení

Temperové barvy se v dávných dobách používaly k deskové i nástěnné malbě. Dnes společně s vodovkami patří tempery k základnímu vybavení výtvarného kufříku do školy. Velkou předností temperek jsou vysoké krycí vlastnosti a snadná ředitelnost vodou. Díky tomu může mít jedna barva zcela tmavý, ale po naředění vodou i téměř transparentní vzhled. Pořídit je můžete jednotlivě, ale také v sadách. Kromě klasických barev jsou k dostání také v pastelových odstínech. Nejznámější jsou tempery v tubách, ale oblibě se těší i barvy v kelímku.

Nechte se unášet na vlnách kreativity

S temperami pro děti můžete kreslit, stejně jako s fixy či pastelkami, na tvrdý papír, karton, ale také na plátno nebo dřevo. Pro nanášení barev jsou vhodné štětce, zajímavého vzhledu však dosáhnete také použitím špachtle. Pokud vaše děti milují kreativní sady, užijí si s temperami bohaté výtvarné dobrodružství.