<p>Nevhodný dárek můžete vrátit do <strong>31. 1. 2022!</strong></p> <p>Nevhodný dárek můžete vrátit do <strong>31. 1. 2022!</strong></p>

Nevhodný dárek můžete vrátit do 31. 1. 2022!

NAKUPOVAT

Dětské kufříky do školy

Sleva

Školní kufříky na výtvarné potřeby

Chcete, aby vaše dítě mělo ve škole všechny školní potřeby uspořádané a v bezpečí? Pořiďte mu kufřík, kam si bude moct všechno pečlivě uložit.

Sleva 24 %
alt=

Kufřík Candy

Stil

Sleva 20 %
alt=

Školní kufřík - Auto

alt=

Kufřík Happy monsters

Stil

alt=

Kufřík Best Car

Stil

alt=

Kufřík Cute Girl

Stil

alt=

Kufřík T-Rex

Stil

alt=

Školní kufřík Air Force

Stil

alt=

Školní kufřík Coral

Stil

Školní kufřík nejen pro školáky

Dětský školní kufr je určený nejen pro děti, které navštěvují 1. stupeň ZŠ – především pro prvňáčky, ale také pro předškoláky. Předškoláčci i mladší děti jej mohou využívat jako cestovní zavazadlo, když pojedou třeba na prázdniny k babičce. Kromě toho mohou předškolní děti kufřík využít i pro pastelky nebo další potřeby pro vyrábění.

Nejlepší pomocník do výtvarky

Kufřík je ideálním vybavením do výtvarné výchovy. Vejdou se do něj štětce, vodové či temperové barvy, podložky, nůžky a vlastně všechno, bez čeho se při vyrábění děti neobejdou. Výhodou školního kufříku oproti pytlíku na výtvarku je jeho odolnost a pevnost. Už se nemusíte bát pohrom kvůli vyteklým barvám. Potřeby do výtvarky navíc budou v prostoru kufříku rovnoměrně rozloženy a nikoliv „namačkány“ na dně jako v případě pytlíku. Kufříky mají jednoduchý kovový zámek a praktickou rukojeť pro přenášení.