<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Dětské lahve na pití

Sleva

Dětské a sportovní láhve

Pořiďte svým dětem Zdravou láhev například s motivem Krtečka nebo s dopravním prostředkem. V nabídce jsou ovšem také sportovní láhve CoolPack, které jsou vhodné rovněž na výlety do přírody.

Zobrazit slevy
Sleva 29 %
alt=

Láhev na pití Kočka 0,5 l

Sleva 29 %
alt=

Láhev na pití Lev 0,5 l

Sleva 24 %
alt=

Láhev na pití Včelky 0,7 l

Sleva 43 %
alt=

Láhev na pití Tritanum růžová

CoolPack

Sleva 43 %
alt=

Láhev na pití Tritanum tyrkysová

CoolPack

Sleva 43 %
alt=

Láhev na pití Tritanum oranžová

CoolPack

alt=

Láhev na pití Spring modrá

CoolPack

alt=

Láhev na pití Spring oranžová

CoolPack

alt=

Láhev na pití Brisk černá, malá

CoolPack

alt=

Láhev na pití Spring růžová

CoolPack

Sleva 25 %
alt=

Nerezová láhev Drink & Go modrá

CoolPack

Sleva 25 %
alt=

Nerezová láhev Drink & Go zelená

CoolPack

alt=

Zdravá lahev Jednorožec a víly

alt=

Zdravá lahev Veselá jízda

alt=

Zdravá lahev Záchranáři

alt=

Zdravá lahev ZOO Kapela

alt=

Láhev na pití Kůň černo-modrá

Paso

alt=

Láhev na pití Goooal

Paso

Bezpečné láhve na pití do školy

Při výběru vhodné školní láhve myslete na to, z jakého materiálu je vyrobená. Ideální jsou lahve plastové. Pamatujte, že plast nesmí obsahovat žádné škodliviny, jakými jsou BPA či ftaláty. Ideálním materiálem je Tritan nebo polypropylen, který se používá pro lékařské či farmaceutické účely. Zdravá dětská láhev na pití a box na svačinu by neměly chybět žádnému školáčkovi.

Líbivý design a jednoduchá manipulace

Zdravé lahve se vyrábí v různých designech, proto si z nich jednoduše vyberou kluci i holky. Motivy zvířátek osloví ty nejmenší, jednobarevný design spíše ty starší. Lahve můžete pořídit v rámci školního setu. Z lahve by se mělo dítěti jednoduše pít a tekutina by neměla nikde téct. Součástí víčka bývají i bezpečnostní pojistky proti otevření a vylití nápoje do batohu. Ideální objem sportovní láhve či láhve do školy se pohybuje okolo 0,5 l, přičemž je pro dodržování pitného režimu potřeba, aby si děti vodu během dne alespoň 2krát doplnily. Láhev na pití by děti měly nosit ve speciální kapse školní aktovky.