<p><strong>MEGA VÝPRODEJ!</strong> SLEVY AŽ 77 %!</p> <p><strong>MEGA VÝPRODEJ!</strong> SLEVY AŽ 77 %!</p>

MEGA VÝPRODEJ! SLEVY AŽ 77 %!

NAKUPOVAT

Batohy a tašky na notebook Anekke

Sleva

Tašky a batohy na notebook

V této kategorii naleznete obaly na váš notebook. Vybírejte z barevných business batohů Coolpack a stylových dámských tašek módní značky Anekke

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Bezpečná přeprava vašeho notebooku

Pořízení notebooku není levná záležitost. Proto byste jej měli chránit nejen vhodným obalem, ale také jej přenášet v brašně určené pro tyto účely. Tašky či batohy na notebook mají speciálně polstrované a vyztužené části, které počítači poskytnou dostatečnou ochranu proti poškrábání a dalšímu poničení. Zároveň v nich najdete i další prakticky členěné kapsy na dokumenty, psací potřeby a příslušenství k elektronice. Tašky na notebook jsou pro transport bezpečnější než školní aktovky či jiné školní tašky.

Notebook v tašce nebo batohu?

Pánové pro přenášení notebooku nejčastěji volí batoh. Dámy sahají spíše po tašce na notebook, kterou mohou nosit přes rameno stejně jako kabelku. Dámské i pánské tašky na notebook vypadají v rámci business outfitu lépe než batoh. Jestliže je pro vás důležitější pohodlí, sáhněte po batohu, ale nikoliv batohu klasickém. Batoh na notebook je prostorný a vejdou se do něj i školní pomůcky, což ocení zejména studenti.