<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Módní batohy DogsByBeluchi

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Jaké zavazadlo je nejoblíbenější? Batoh!

Batohy jsou praktickým zavazadlem, které si s sebou můžete vzít prakticky kamkoliv. Stačí jen správně odhadnout příležitost. Se školními batohy nebo aktovkami se zcela jistě vydáte do školy. Ovšem módní batohy vám mohou dělat společnost třeba na výletě, procházce po městě nebo při návštěvě kina. Stačí jen sáhnout po správné velikosti.

Stylové batohy, ve kterých budete zářit

Jestliže toužíte po skutečně originálním kousku, sáhněte po batozích španělské značky Anekke, pro kterou jsou charakteristické zasněné panenky ve vintage stylu. Parádu uděláte také s nadčasovými koženými batohy, které se vyrábí jak ve variantách pro kluky, tak pro holky. Jestliže chcete cool batoh do školy, vsaďte na batohy vyráběné pod hlavičkou coolPack. Pokud vám nevyhovuje nošení batohu na zádech, budou pro vás správnou volbou tašky, které můžete nosit v ruce nebo crossbody. Nabídka designového zpracování je neskutečně široká.