<p>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR <strong>ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>
<p></p> <p>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR <strong>ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>
<p></p>

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!

NAKUPOVAT

Barvy na sklo, textil, obličej

Sleva

Buďte kreativní!

Rozvíjejte dětskou kreativitu s některými z našich výtvarných potřeb. Malovat se dá nejen pastelkami, využít můžete také fixy, voskovky nebo třeba temperové a vodové barvy. Pro ty nejmenší pak nabízíme také zcela bezpečné prstové barvy.

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Staňte se módním návrhářem

Nebaví vás okoukané a fádní potisky triček, mikin nebo kalhot, které ze sériové výroby jedou jako na běžícím páse? Naštěstí existují barvy na textil, a to nejen ve spreji, ale také v jiných formách. Stačí si jen vybrat tu, se kterou se vám bude nejlépe pracovat. Oblečení berte jako omalovánky a dodejte mu správnou šťávu. Malování na textil je oblíbenou výtvarnou činností také dětí, kterým by barvy a další kreativní sady neměly chybět ve výbavě. Originálně si mohou ozdobit nejen oblečení, ale díky obličejovým barvám také svůj obličejík, který může ladit třeba s motivem na triku.

Jak vypadá práce skláře?

Seznamte děti s tím, jak se maluje na sklo. Malování na sklo je u dětí stejně oblíbené jako modelování nebo společenské hry. S barvami na sklo se jednoduše pracuje, takže se do toho mohou vrhnout i menší děti. Některé barvy jsou stíratelné, jiné zafixujete schnutím na vzduchu či zapečením v troubě. Ve výbavě by neměly chybět konturovací a klasické vybarvovací barvy.