Modelíny a plastelíny

Sleva

Vymodelujte si nádherné figurky

Vyzkoušejte kromě běžných modelín také modelínu v neonových barvách značky Erich Krause, která navíc obsahuje také Aloe vera. A nezapomeňte ani na podložku, abyste si modelínou nezašpinili stůl.

Zobrazit slevy
Seřadit podle:

S plastelínou se děti rozvíjí

Plastelína, která se často nazývá také modelína, je skvělým nástrojem pro grafomotorický rozvoj dětí. Děti modelováním trénují svaly prstů a celé ruky, což poté uplatní například při kreslení pastelkami nebo fixy. Při tvoření z modelíny dostávají dětské fantazie konkrétní podobu, a proto by plastelína neměla chybět žádnému prckovi.

Tvoření z plastelíny pro starší i mrňousky

S modelovacími hmotami mohou děti začít pracovat již kolem 18. měsíce. Ovšem přesný věk nelze jednoznačně určit, neboť je individuální. Pro nejmenší jsou na trhu plastelíny z přírodních surovin, některé mají příměs aloe vera, takže nevysouší pokožku. Starší děti si zamilují neonové odstíny. Těšit je bude práce s plastelínou, která na vzduchu vytvrdne, a tak je možné ji malovat třeba temperami nebo jinými barvami z kreativních sad. Díky speciálním příměsím se hmoty nelepí na ruce a neznečišťují oblečení