<p><strong>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p> <p><strong>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!

NAKUPOVAT

Společenské a deskové hry

Sleva

Buďte kreativní!

Rozvíjejte dětskou kreativitu s některými z našich výtvarných potřeb. Malovat se dá nejen pastelkami, využít můžete také fixy, voskovky nebo třeba temperové a vodové barvy. Pro ty nejmenší pak nabízíme také zcela bezpečné prstové barvy.

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Proč hrát deskové hry?

Stolní společenské hry jsou skvělou příležitostí, jak utužovat rodinné či kamarádské vztahy. Vzhledem k tomu, že krabice se stolní hrou pro děti obsahuje veškeré potřebné komponenty, potřebujete ke hře jen stůl a pohodlné židle. Hraní dětských deskových her učí děti trpělivosti stejně jako například výtvarné tvoření. Kromě toho se děti seznamují s tím, co je to poctivost, hraní fér nebo strategie. Stejně jako kreativní sady, také deskové hry jsou ideální pro propršené dny nebo jako zábava na dovolené.

Jak deskovou hru vybrat?

Dětské stolní hry vybírejte podle věku hráčů. Nezapomeňte, že menší děti neudrží pozornost dlouho, proto je pro ně vhodná jednoduchá a nenáročná hra, kterou může být třeba pexeso. Až děti omrzí, mohou se vrhnout třeba na modelování či omalovánky. Starší děti bez problémů zvládnou strategické hry, u kterých je potřeba také spolupráce. Věkové určení hry najdete vždy na obalu krabice s deskovou hrou pro děti.