<p><b>GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC!</b> U objednávek do 18.12.</p> <p><b>GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC!</b> U objednávek do 18.12.</p>

GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC! U objednávek do 18.12.

Prstové barvy

Sleva

Barvy navržené pro malé děti

Prstové barvy jsou výbornou volbou pro malé děti. Jejich základem jsou zcela bezpečná potravinářská barviva. Navíc díky obsahu Aloe vera barvy v průběhu malování pečují o dětskou pokožku.

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

První barvy pro děti? Rozhodně prstové

Malování prsty je nejlepší metodou, jak děti pomaličku vést k výtvarným činnostem. Prstové barvy můžete svému prckovi pořídit již v jednom roce či dvou letech. Počítejte však s tím, že se dítě určitě ušpiní, proto není od věci dát na stůl podložku a dítě obléct do staršího oblečení nebo zástěrky. Pro začátek je lepší malovat jen s jednou barvou, proto ze sady prstových barev vyberte jednu, se kterou naučíte dítě pracovat. Barvy na ruce jsou nezávadné a snadno se umývají. Prstové barvy a modelína jsou první výtvarné techniky, které si děti zamilují. S fixy ještě raději počkejte.

Spousta výtvarných možností

Barvy na prsty jsou skvělou pomůckou pro rozvoj jemné motoriky. Patří mezi oblíbené kreativní sady pro děti začátečníky. Zkuste dítě naučit obtisknout ruku, nohu nebo prstíky. Také jim můžete vyrobit molitanová či bramborová razítka a nechat je tvořit. Práce s prstovými barvami je skvělým předstupněm pro přechod na vodovky a temperové barvy.