<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Kancelářské potřeby

Kancelářské potřeby všeho druhu

V kategorii Kancelářské potřeby naleznete vše potřebné pro svůj pracovní stůl. Od různých druhů desek přes sešívačky a děrovačky až po drobnosti, jako jsou drátky, napínáčky a sponky.

Sleva 18 %
alt=

Notes A5 Alfons Mucha – Vřes

Presco Group

Sleva 33 %
alt=

Úložný box bílý/růžový

Miss Space

Sleva 25 %
alt=

Euroobal A4 s bílým okrajem

alt=

Páska Basic 15 mm/ 33 m

Tesa

Sleva 23 %
alt=

Desky A4 Tygr

Sleva 18 %
alt=

Notes A5 Superman - Bang

Presco Group

Sleva 18 %
alt=

Notes A5 Alfons Mucha – Obraz

Presco Group

Sleva 13 %
alt=

Notes A5 Praha – Libero Patrignani

Presco Group

Sleva 18 %
alt=

Notes A5 Praha – Jakub Kasl

Presco Group

Sleva 13 %
alt=

Notes A6 Malý princ – King

Presco Group

Sleva 13 %
alt=

Notes A6 Malý princ – Boy

Presco Group

Sleva 13 %
alt=

Notes A6 Star Wars – Death Star

Presco Group

Sleva 13 %
alt=

Notes A6 Superman – Day of Doom

Presco Group

Sleva 17 %
alt=

Návlek na diář A5 6,5 x 50 cm

Presco Group

Plnohodnotně vybavená kancelář

Abyste v práci odvedli 100% výkon, je potřeba mít vhodně zařízenou kancelář. Ergonomické židle a stoly jsou samozřejmostí. Neméně důležitý je dostatek veškerých kancelářských potřeb. Po ruce byste měli mít dostatek psacích potřeb a dalších pomůcek, bez kterých se kancelářská práce neobejde. Dokumenty je potřeba přehledně uložit do euroobalů a podklady pro prezentaci založit do rychlovazačů. Samozřejmě nesmí chybět ani dostatek papíru, kancelářské sponky nebo sešívačka.

Potřeby do kanceláře v originálním zpracování

Potřeby pro kancelářskou práci nemusí mít jen tradiční vzhled. K dostání jsou nápadité kalendáře a diáře, ale také zápisníky s nádhernými deskami. Parádu udělají také designové úložné boxy nebo barevné desky na gumu v různých formátech. Svojí barevností vás rozveselí také lepicí papírky či veselé kancelářské sponky.