<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Obálky a euroobaly

Kancelářské potřeby všeho druhu

V kategorii Kancelářské potřeby naleznete vše potřebné pro svůj pracovní stůl. Od různých druhů desek přes sešívačky a děrovačky až po drobnosti, jako jsou drátky, napínáčky a sponky.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Pořádek dělá přátele

Ať už pracujete na projektu, vedete si evidenci faktur nebo si archivujete důležité dokumenty, určitě by vám neměly chybět šanony, euroobaly a obálky. Výhodou šanonu jsou tvrdé desky a kovový kroužkový systém, do kterého snadno založíte průhledné euroobaly ve formátu A4 i A5. Samozřejmě je možné sem založit i papíry bez ochranné fólie. Je však potřeba, aby měly perforace, s čímž pomůže děrovačka. Pokud na šanony nemáte místo, můžete dokumenty schovat do pořadačů a rychlovazačů, které jsou menší.

Aby se dokumenty nezmačkaly

O důležité dokumenty byste měli náležitě pečovat. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat. Vysvědčení, rodný list, diplom o dosaženém vzdělání, certifikáty či osvědčení byste měli uložit na jedno místo. Perfektně se k tomu hodí spisové desky nebo úložné boxy. Horní stranu desek nezapomeňte označit štítkem s popiskem.