<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Obálky a euroobaly

Kancelářské potřeby všeho druhu

V kategorii Kancelářské potřeby naleznete vše potřebné pro svůj pracovní stůl. Od různých druhů desek přes sešívačky a děrovačky až po drobnosti, jako jsou drátky, napínáčky a sponky.

Sleva 25 %
alt=

Euroobal A4 s bílým okrajem

Sleva 25 %
alt=

Euroobal A4 s červeným okrajem

Pořádek dělá přátele

Ať už pracujete na projektu, vedete si evidenci faktur nebo si archivujete důležité dokumenty, určitě by vám neměly chybět šanony, euroobaly a obálky. Výhodou šanonu jsou tvrdé desky a kovový kroužkový systém, do kterého snadno založíte průhledné euroobaly ve formátu A4 i A5. Samozřejmě je možné sem založit i papíry bez ochranné fólie. Je však potřeba, aby měly perforace, s čímž pomůže děrovačka. Pokud na šanony nemáte místo, můžete dokumenty schovat do pořadačů a rychlovazačů, které jsou menší.

Aby se dokumenty nezmačkaly

O důležité dokumenty byste měli náležitě pečovat. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat. Vysvědčení, rodný list, diplom o dosaženém vzdělání, certifikáty či osvědčení byste měli uložit na jedno místo. Perfektně se k tomu hodí spisové desky nebo úložné boxy. Horní stranu desek nezapomeňte označit štítkem s popiskem.