Rychlovazače

Užitečný pomocník pro rychlé ukládání dokumentů

Svažte své dokumenty a prezentace rychle do našich barevných rychlovazačů značky Erich Krause. Stránky můžete proděravět děrovačkou, popřípadě vložit do euroobalů a následně upevnit pomocí kovového plíšku v rychlovazači.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Abyste měli v papírech jasno

Rychlovazače patří společně se šanony, obálkami či spisovými deskami mezi pořadače, díky kterým budete mít v dokumentech a jiných důležitých papírech jasno. Jejich předností je kompaktní provedení a velká kapacita. Dostupné jsou v celé řadě barevných provedení, což vám ulehčí orientaci v materiálech. Dalším pomocným prvkem pro rychlé a jednoduché vyhledávání je průhledný pruh, do kterého můžete zasunout informační lištu s popiskem obsahu.

Jednoduché a efektivní používání

Rychlovazače jsou ve vnitřní části opatřeny pružinkou nebo kovovým systémem pro založení dokumentů. Papíry je nejlepší vložit do euroobalů. Jestliže se obejdete bez kancelářských obalů, můžete do rychlovazače papíry vložit i bez nich. Je však potřeba do papírů pomocí děrovačky udělat otvory. Pokud potřebujete dokumenty archivovat v papírové podobě, je nejvhodnější rychlovazače uložit do odolných kancelářských boxů a schovat je třeba do regálu či skříně. Získáte tak jistotu, že budou dokumenty i po letech vypadat jako nové.