<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Diáře, notesy a zápisníky

Kancelářské potřeby všeho druhu

V kategorii Kancelářské potřeby naleznete vše potřebné pro svůj pracovní stůl. Od různých druhů desek přes sešívačky a děrovačky až po drobnosti, jako jsou drátky, napínáčky a sponky.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Diáře a poznámkové bloky pro všechny

Do školy školní diáře, do práce pracovní diáře. Diáře jsou nepostradatelnou výbavou všech, kteří mají nabitý program. Díky přehlednému rozvržení budete vědět, co vás kdy čeká. Už žádné výmluvy, že jste na něco zapomněli. Diář vám může plnohodnotně nahradit také zápisník či notes, které obvykle nabízejí více místa pro psaní poznámek. Abyste měli po ruce psací potřeby a další důležité věci, můžete svůj diář opatřit praktickým návlekem s kapsami na pero, telefon nebo kreditní karty.

Zápisníky pro psaní i kreslení

Zápisníky a poznámkové bloky s líbivými deskami si zamilují i děti. Mohou si je vzít třeba na tábor a kreslit či psát do nich své zážitky. Díky pevným deskám se listy nepokrčí tak snadno jako papíry ve skicáku. Pokud chcete skutečně odolný notes, zvolte ten, který má tvrdou vazbu a je opatřen magnetem či gumičkou, které deskám nedovolí, aby se v tašce otevřely.