<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Děrovačky a sešívačky

Papíry sešijte nebo rozešijte

Nabízíme sešívačky na sešití papírů do 10 listů, do 20 listů a do 30 listů. A pokud něco sešijete špatně, máme pro vás také rozešívačku na snadné odstranění drátků.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Žádné ztracené listy

Každý z vás jistě zažil nepříjemný pocit, když nemohl najít stránku ze své dokumentace nebo mu v kompletaci chyběl důležitý dokument. Abyste řešením těchto situací nemuseli ztrácet čas, měli byste mít po ruce děrovačky a sešívačky. Děrovačky oceníte v případě, že chcete papír vložit do rychlovazače bez použití foliových obálek. Papír stačí vložit do děrovačky, procvaknout otvory a vložit do složek.

Rychle sešiju a běžím

Kromě děrovačky jsou nezbytnými kancelářskými potřebami také kvalitní kuličková pera a sešívačka neboli kancelářský kůň. Jeho použití je snadné a rychlé. Vložíte papíry, stisknete a dokumentace je svázaná. Na trhu existují modely, které dokážou najednou prošít až 30 listů. S takto zkompletovaným svazkem můžete rychle vyrazit na poradu nebo jej uložit do kancelářského boxu. A co když je potřeba dokumentaci rozdělit na jednotlivé listy? Použijte rozešívačku, která z papíru kovovou sponku jednoduše odstraní.