<p><strong>MEGA VÝPRODEJ!</strong> SLEVY AŽ 77 %!</p> <p><strong>MEGA VÝPRODEJ!</strong> SLEVY AŽ 77 %!</p>

MEGA VÝPRODEJ! SLEVY AŽ 77 %!

NAKUPOVAT

Spisové desky

Desky všech barev

Vyberte si desky, které potřebujete. V nabídce jsou desky s průhlednými kapsami na papíry, desky na patent a desky na gumičky. Barevných variant je také mnoho, stačí si jen vybrat.

alt=

Modré desky A4

Sleva 20 %
alt=

Růžové desky A7

Sleva 22 %
alt=

Desky A4 Classic, 30mm, červené

Erich Krause

Sleva 22 %
alt=

Desky A4 Classic, 30mm, žluté

Erich Krause

Sleva 19 %
alt=

Desky A4 Megapolis, černé

Erich Krause

alt=

Transparentní desky Glossy Clear, A4

Erich Krause

Sleva 20 %
alt=

Desky A4 Paříž

Sleva 14 %
alt=

Desky s kapsami A4, 10 listů

Spisové desky nejen do kanceláře

Desky na spisy vyžijete nejen v kanceláři, ale také v domácnosti a ve škole. Podobně jako rychlovazače vám pomohou s roztříděním a organizací dokumentů. Díky deskám, které jsou vyrobeny z odolného materiálu, se nemusíte obávat pomačkání nebo roztržení papírů. Některé desky na dokumenty jsou vybaveny několika transparentními obálkami, do kterých dokumenty jednoduše vložíte.

Stylově a prakticky

Obaly na dokumenty jsou k dostání v pestrém designovém zpracování. Zvolit můžete jednobarevné provedení nebo dát přednost atraktivnímu potisku. Některé spisové desky mají podobu obálky a jsou vybaveny drukem, jiné mají chlopně a gumičky, aby dokumenty z desek nevypadly. Dostupné jsou jak ve velikosti A4, tak v menší A7. Do spisových desek můžete kromě dokumentů založit také diář, který tak budete mít neustále po ruce. A co když bude potřeba listiny archivovat? Celou kompletaci můžete jednoduše uložit do kancelářských boxů bez obav, že se pomíchá s jinými dokumenty.