<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Kuličková pera

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Seřadit podle:

Kuličkové pero je pro psaní nejoblíbenější

Po kuličkovém peru sáhnou nejen dospěláci, ale také studenti. Obecně se toto psací pero příliš nedoporučuje pro prvňáčky. Jakmile se však děti naučí psát a zacházet s perem vhodným do první třídy, klidně jej mohou nosit v pouzdře. Jak to, že je kuličkové pero nejoblíbenější a nejrozšířenější psací pomůckou? Zřejmě proto, že píše skoro samo. Při psaní nemusíte na kvalitní pero tlačit, a přesto dosáhnete rovnoměrné a konzistentní linky.

Rozmanitost provedení

Kuličková pera Pilot se vyrábí v nejrůznějších designech. Holky sáhnou po peru červeném nebo růžovém, kluci zase po modrém nebo černém. Kuličková pera na psaní je možné pořídit jednotlivě, ale také v sadě. Dostupná jsou s různými barvami inkoustu. Do sešitů či diářů si tak jednoduše uděláte barevné poznámky. Tloušťka čáry se odvíjí od velikosti kuličky. Tělo pera je tvarováno tak, aby se dobře drželo v ruce a v prstech neklouzalo.