<p>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR <strong>ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>
<p></p> <p>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR <strong>ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>
<p></p>

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!

NAKUPOVAT

Fixy na kreslení

Sleva

Fixy obvyklé i neobvyklé

Kromě základních fixů u nás naleznete také fixy na sklo značky Maped, které z okna lehce otřete, voňavé fixy značky Erich Krause, které obsahují ovocné aroma a také kouzelné fixy značky Centropen.

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Fixy pro děti i dospělé

Fixy na kreslení si zamilují nejen děti, ale také dospělí. Fixky jsou totiž dostupné v celé řadě verzí. Můžete jimi kreslit nejen na papír, ale také třeba na sklo. Mezi nejoblíbenější dětské fixy patří ty od značky Maped, které po přetření speciálním zmizíkem změní svoji barvu nebo mají třpytivý inkoust. Fixy je možné pořídit v různě obsáhlých sadách. V balení můžete být jen 6 barevných fixů, ale také třeba 30. Skvěle se s nimi dokreslují obrázky nakreslené temperami nebo pastelkami.

Co jste o fixech možná nevěděli?

Pokud hledáte fixy pro malé děti, sáhněte po těch, jejichž inkoust jde snadno vyprat. Většinou se jedná o inkoust na bázi vody. Hrot je silnější a odolný proti poškození při tlačení. Některé fixy mají každou stranu opatřenou jinou tloušťkou hrotu. Tenkým hrotem je možné nakreslit obrys, který děti vymalují třeba vodovkami. Některé fixy jsou speciálně určeny na malování na tmavý papír. Skutečnou zábavu si děti užijí s foukacími fixy. A pokud je malování omrzí? Určitě se zabaví modelováním z plastelíny.