Oslavte den dětí jako za starých časů

Oslavte den dětí jako za starých časů>

Děti se každoročně těší na den, který symbolizuje jejich mladistvého ducha, a zároveň, kdy mohou místo školy běhat s ostatními dětmi za domem. Letošní Mezinárodní den dětí nebude vysvobozením od školy, jelikož v ní už pár týdnů nebyly, ale přesto by si měl v sobě ponechat kouzlo kreativity, kterou děti tento den čiší.

Den dětí vybízí k pohybu na čerstvém vzduchu

Nově už nemusíme být zavření doma, a proto by bylo škoda ochudit se o krásně pomalované chodníky křídami, které nás 1. června vždy doprovázely. Děti si kreslily na chodník nejen umělecké výtvory, ale také “skákací panáky” a další legendární hry, které známe všichni i z našeho dětství. Barevné křídy od Maped budou k této aktivitě ideální a hodí se pro děti už od 3 let.

Den dětí na čerstvém vzduchu
Oslavte den dětí na čerstvém vzduchu

Zábava na propršený den dětí

Pokud byste raději ještě počkali s venkovními aktivitami a své nejmenší byste rádi zabavili doma, křídy můžete vyměnit za barevné voskovky Maped, které mají trojhranný tvar a díky tomu jsou ideální i pro menší děti a také pro leváky. Nezapomeňte však na skicáky, aby děti nevyměnily chodník za podlahu v pokoji.

Tvoření s dětmi doma
Užijte si pěkný den dětí i doma

Nevíte si rady? Nechejte den dětí v režii vašich nejmenších

Můžete také nechat své děti, aby si samy vybraly, s čím si tento den chtějí hrát. Třeba je osloví zajímavé omalovánky TEAMBOYS nebo Princess, které v sobě ukrývají i barevné samolepky. V poslední řadě, pokud už dlouho plánujete vyměnit svým dětem školní výbavu, pak toto bude ideální den k takovému štědrému dárku. Využijte zlevněných školních setů, ve kterých je nejen školní batoh, ale také penál a vak na cvičky v několika barevných originálních designech.

Potěšte své d+ti dárkem ke dni dětí
Potěšte své děti dárkem ke dni dětí

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, doufáme, že si Vaše děti užijí svůj den plný zábavy!