Buďte připraveni na konec karantény

Buďte připraveni na konec karantény>

Karanténa, jak se zdá, se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Vypadá to, že je to jen otázka pár posledních týdnů, kdy se můžete v klidu připravovat z pohodlí domova na to, až se celý svět znovu otevře a Vy si budete moci opět užít svobodu.

 

Je až překvapivé, kolik lidí se těší zpátky do práce nebo do školy. Na jednu stranu se není čemu divit. V šatní skříni Vám možná visí nové šaty a Vy se nemůžete dočkat chvíle, kdy je konečně předvedete ostatním. Ta už snad brzo přijde a Vy budete plně připraveni na návrat zpět do normálního života v lepší parádě, než kdy předtím.

 

Udělejte si radost a za toto dlouhé čekání si pořiďte například pořádný batohem od DogsByBeluchi s minimalistickým designem, který splní všechna Vaše očekávání. Obdařit se za čekání můžete i luxusní taškou značky Anekke nebo Santoro. Světoznámý design zasněných panenek může zdobit i Vaši tašku. A nejen to, obě značky totiž nabízí i celou výbavu tašky. Můžete si tak pořídit další sběratelské kousky s panenkami, jako například pouzdro na propisky a peněženku.

 

Nezapomeňte, že Santoro i Anekke nabízí také sešity na Vaše poznámky. Anekke může celou Vaši pracovní kolekci doplnit i o krásný hrneček, který bude patřit jen Vám. A pokud panenky nejsou pro Vás, máme dobrou zprávu. Zápisník si můžete vybrat i z desítek motivů akčních hrdinů, jako je Kapitán Amerika, Spiderman, Superman, Batman nebo Star Wars.

 

Věříme, že na základě dvou špatných měsíců není všemu konec, a teprve teď začne opravdová zábava. Plánovač štěstí od Presco Group je naprosto jedinečný diář se 199 stránkami, které Vás budou inspirovat k dosažení všech svých cílů. Je hezky barevný a vnitřek nabízí stránky, kam můžete psát svá přání a své plány. Kromě toho není datovaný, takže můžete začít psát kdykoliv. V dárkové krabičce navíc naleznete i propisku. Zapomeňte na karanténu a naplánujte si rok 2020 tak, aby vyplnil všechny Vaše sny!