<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Školní potřeby pro děti Star wars

Sleva

Motiv Star wars

Vytvořili jsme pro Vás seznam položek s motivem oblíbených Star wars. Vybrat si můžete batoh, tašku, penál, ale také například diář. Vybavte se do školy vším, co je třeba.

Zobrazit slevy
Sleva 13 %
alt=

Notes A6 Star Wars – Death Star

Presco Group

alt=

Školní pouzdro Star Wars kulaté

Paso

Sleva 50 %
alt=

Dětský batoh 3D Star Wars Darth Vader

Cerda

Sleva 32 %
alt=

Sportovní taška Star wars modrá

Cerda

alt=

Dětský batoh 3D Star Wars 8 lesklý

Cerda

Sleva 18 %
alt=

Notes A5 Star Wars modrý

Presco Group

Sleva 18 %
alt=

Notes A5 Star Wars Black

Presco Group

Sleva 13 %
alt=

Notes A6 Star Wars – Clone

Presco Group

alt=

Školní pouzdro Star Wars STY-0011

Paso

Sleva 50 %
alt=

Školní pouzdro Star Wars červené

Paso

Sleva 23 %
alt=

Školní batoh Star wars modrý premium

Cerda

alt=

Školní pouzdro Star wars modré

Cerda

Sleva 25 %
alt=

Cestovní pouzdro Star wars

Cerda

Sleva 47 %
alt=

Dětský batoh 3D Star Wars LED světýlka

Cerda

Protože školní potřeby zkrátka musí mít styl

Nechť síla vaše děti provází i ve škole. Zejména kluci, a to jak mladší, tak starší, jsou určitě fanoušci kultovních snímků, ve kterých proti sobě stojí temná a světlá strana Síly. Udělejte jim radost školními potřebami s motivem Star Wars. Fandové vesmírných světů ocení také potřeby do školy s logem NASA a geekové zase s motivy komiksového Spidermana.

Kompletní školní potřeby s motivy Hvězdných válek

Po generace oblíbené Hvězdné války daly vzniknout kultu, který se promítá do nejrůznějších odvětví materiálního světa. Nechybí tedy ani školní potřeby. Logo Star Wars nebo postavu Darth Vadera najdete na dětských batozích, notesech, ale i cool penálech nebo školních pouzdrech. Pokud vaše děti do věku Hvězdných válek ještě nedorostly, můžete jim udělat radost kompletní školní výbavou s motivy koček a psů nebo auty z pohádky Auta.