<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Školní potřeby pro děti Kočka a pes

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
alt=

Fixy ArtBerry® Super Tip, 6 barev

Erich Krause

alt=

Školní aktovka Štěně růžová

Studio Pets

Sleva 29 %
alt=

Láhev na pití Kočka 0,5 l

Sleva 50 %
alt=

Školní batoh Husky Wood

Lannoo Graphics

Sleva 9 %
alt=

Školní set Čivava s brýlemi s penálem

Studio Pets

Sleva 5 %
alt=

Školní set Čivava s brýlemi

Studio Pets

Sleva 29 %
alt=

Penál Buldoček rozkládací

Paso

Sleva 23 %
alt=

Svačinový box Buldoček

Paso

alt=

Školní aktovka Koťátko modrá

Studio Pets

alt=

Vak na záda Kotě modrý

Paso

alt=

Dětská peněženka Štěně růžová

Paso

alt=

Vak na záda Kotě Cutie pevný

Paso

alt=

Školní pouzdro Kotě Cutie

Paso

Sleva 37 %
alt=

Penál Kotě růžový rozkládací

St.Majewski

Sleva 11 %
alt=

Školní aktovka Studio Pets Dalmatin

Paso

Sleva 52 %
alt=

Vak na záda Dogs

St.Majewski

Školní potřeby s motivem zvířat prostě letí

Roztomilá koťátka nebo štěňátka se stanou nepostradatelnými společníky vašich dětí. Vybíráte aktovku do první třídy nebo hledáte ideální dárek na narozeniny či Vánoce? Se školní aktovkou se psem nebo kočkou rozhodně zabodujete. Není nic milejšího než štěňátko s obrovskými brýlemi nebo rozverné hrající si koťátko. Bez pochyby se do vkusu svých dětí trefíte i školními potřebami s motivem pohádek Ledové království nebo Mimoni.

Zvířátka, kam se podíváš

Stejně jako můžete pořídit kolekci školních potřeb s motivem Star Wars nebo s motivem animáku Auta, tak můžete pořídit kompletní školní potřeby s motivem psů a koček. Motiv psa se může objevit na školním pouzdře, kočka ze školní tašky se na vaše děti může usmívat i z penálu, sešitu, vaku na záda nebo z peněženky. Je jen na vás, zda vsadíte na jednotný školní set nebo bude na každé školní potřebě pejsek či kočička jiné rasy.