<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Školní potřeby pro děti NASA

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Sleva 60 %
alt=

Volnočasový BeUniq UFO

Paso

alt=

Školní pouzdro NASA černé pevné

Paso

alt=

Školní batoh Nasa černý

Paso

alt=

Školní batoh BeUniq Nasa

Paso

alt=

Vak na záda BeUniq NASA

Paso

alt=

Školní batoh BeUniq UFO velký

Paso

Sleva 21 %
alt=

Školní set UFO s pouzdrem

Paso

Sleva 8 %
alt=

Školní set UFO s penálem

Paso

alt=

Vak na záda NASA pevný

Paso

alt=

Dětský batoh NASA šedý

Paso

alt=

Sportovní taška NASA šedá

Paso

alt=

Vak na záda NASA rockets pevný

Paso

alt=

Vak na záda NASA rockets

Paso

alt=

Školní batoh NASA černý

Paso

Sleva 8 %
alt=

Školní set Nasa černý

Paso

alt=

Desky na gumičku A4 NASA černé

BeUniq

Sleva 30 %
alt=

Školní pouzdro NASA

Paso

alt=

Školní pouzdro NASA jednokomorové

Paso

Když milují záhady vesmíru

Máte doma dítko s povahou dobrodruha, které neustále listuje knihami o vesmíru? Určitě mu uděláte radost, když mu pořídíte školní potřeby s motivem Star Wars nebo NASA. Vsadit můžete jen na jednoduché logo NASA, které najdete na penálech, vacích na záda nebo celých školních setech. Další možností je nápis kosmické agentury v kombinaci s vesmírnými motivy, například UFO či planet.

Školní kolekce zkrátka letí

K dostání jsou nejen školní tašky, ledvinky či aktovky s logem NASA, ale také další školní kolekce, které jsou pro kluky jako stvořené. Milovníkům komiksů by neměly chybět školní potřeby se Spidermanem, pro fanoušky fotbalu jsou v nabídce školní potřeby s fotbalovými motivy a pro děti, které fandí automobilům, jsou zde oblíbené postavičky z dětského filmu Auta. Vybavte své školáky do lavic stylově.