<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Školní potřeby pro děti Spiderman

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Sleva 25 %
alt=

Vodové barvy Spiderman, 12 ks

St.Majewski

alt=

Školní pouzdro Spiderman kulaté

Paso

Sleva 50 %
alt=

Školní pouzdro Spiderman jednokomorové

Paso

alt=

Školní pouzdro Spiderman modré

Paso

Sleva 38 %
alt=

Dětský deštník Spiderman červený

Cerda

Sleva 38 %
alt=

Dětský deštník Spiderman modrý

Cerda

Sleva 25 %
alt=

Dětský batoh 3D Spiderman pavouk

Cerda

Sleva 38 %
alt=

Dětský batoh Spiderman červený

Cerda

alt=

Školní pouzdro Spiderman, modré

Cerda

alt=

Dětský batoh Venom Spiderman

Paso

alt=

Vak na záda Spiderman Venom pevný

Paso

alt=

Dětský batoh 3D Spiderman černo-modrý

Paso

alt=

Školní pouzdro Spiderman modré kulaté

Paso

alt=

Školní pouzdro Venom Spiderman

Paso

alt=

Vak na záda Spiderman Venom

Paso

Školní potřeby pro děti s motivem Spidermana

Spiderman je oblíbenou komiksovou postavičkou, která získala srdce nejen dětí, ale také dospělých. Tento motiv je na školních potřebách stejně oblíbený jako třeba obrázky z fotbalového prostředí nebo kosmické NASA. Díky bohaté nabídce můžete svým dětem pořídit celou školní výbavu se Spidermanem. Začít můžete třeba u školní tašky se Spidermanem a skončit u dětského deštníku.

Batohy, pouzdra či vaky se Spidermanem

Školní sety se stejným motivem se u dětí těší velké oblibě. U děvčat boduje zpracování pod značkou Anekke, u kluků zase motivy z pohádky Auta. Kluci ovšem ocení i pouzdra, dětské školní batohy či vaky s postavičkou Spidermana. Každý kousek je k dostání zvlášť, a tak můžete školní výbavu nakombinovat přesně podle toho, co vašeho školáka právě baví. Sáhnete po penálu s motivem Spidermana a školní aktovce s fotbalovým míčem? Kombinaci školních potřeb máte ve svých rukách.