<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Školní potřeby pro děti Mimoni

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Sleva 33 %
alt=

Dětský batoh Mimoni - černý

St.Majewski

Sleva 35 %
alt=

Vak na záda Mimoni

Happy School

Sleva 20 %
alt=

Dětský batoh 3D Mimoni banán

Cerda

Sleva 40 %
alt=

Dětský batoh 3D Mimoni banán

Cerda

Sleva 25 %
alt=

Vak na záda Mimoni 2

St.Majewski

Sleva 21 %
alt=

Dětský batoh Minions Bello

St.Majewski

Sleva 7 %
alt=

Vak na záda Minions

St.Majewski

Sleva 4 %
alt=

Dětský batoh Minions kulatý

St.Majewski

Když se propojí školní a pohádkový svět

Chcete, aby děti do školy chodily skutečně s nadšením? Není nic lepšího, než jim pořídit školní potřeby s motivy z oblíbených pohádek a filmů pro děti. Co takhle sáhnout po aktovce s postavičkami z Ledového království, které ocení zejména holčičky? Kluci zase budou pyšní na batoh či penál s motivy z pohádky Auta. Cestu do dětských srdcí si získali také žlutí človíčci s jedním okem, kteří si říkají Mimoni. Školní potřeby s Mimoni rozveselí každého kluka i holku.

Mimoni, kam se podíváš

Vychytralé a nemotorné postavičky Mimoňů, které mají mnohdy více štěstí než rozumu, dokážou vykouzlit úsměv na tváři snad všech dětí. Vsaďte na vaky na záda, dětské batohy nebo školní aktovky s Mimoni. Pokud holčičky raději nosí aktovky s pejsky či kočičkami a kluci třeba s motivy z fotbalu, můžete jim radost udělat například penálem nebo pouzdrem s Mimoni. Ostatně nabídka školních potřeb s motivem Mimoňů je neskutečně široká.