<p><strong>BLACK FRIDAY</strong> - SLEVY AŽ 80%</p> <p><strong>BLACK FRIDAY</strong> - SLEVY AŽ 80%</p>

BLACK FRIDAY - SLEVY AŽ 80%

NAKUPOVAT

Školní potřeby pro děti Mimoni

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Seřadit podle:
Sleva 63 %
alt=

Dětský batoh Mimoni - černý

St.Majewski

alt=

Dětský batoh 3D Mimoni banán

Cerda

alt=

Povlečení Mimoni 2 It's mine

Jerry Fabrics

alt=

Zástěra Minions

St.Majewski

Když se propojí školní a pohádkový svět

Chcete, aby děti do školy chodily skutečně s nadšením? Není nic lepšího, než jim pořídit školní potřeby s motivy z oblíbených pohádek a filmů pro děti. Co takhle sáhnout po aktovce s postavičkami z Ledového království, které ocení zejména holčičky? Kluci zase budou pyšní na batoh či penál s motivy z pohádky Auta. Cestu do dětských srdcí si získali také žlutí človíčci s jedním okem, kteří si říkají Mimoni. Školní potřeby s Mimoni rozveselí každého kluka i holku.

Mimoni, kam se podíváš

Vychytralé a nemotorné postavičky Mimoňů, které mají mnohdy více štěstí než rozumu, dokážou vykouzlit úsměv na tváři snad všech dětí. Vsaďte na vaky na záda, dětské batohy nebo školní aktovky s Mimoni. Pokud holčičky raději nosí aktovky s pejsky či kočičkami a kluci třeba s motivy z fotbalu, můžete jim radost udělat například penálem nebo pouzdrem s Mimoni. Ostatně nabídka školních potřeb s motivem Mimoňů je neskutečně široká.