<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Desky na písmena a číslice

Sešity a další důležité pomůcky

V kategorii školních potřeb si kromě nezbytného školního sešitu pořídíte také lepidlo nebo gumu. Pro nejmladší školáky nabízíme sady písmen a číslic, pro starší zase kalendáře a diáře, aby na nic nezapomněli.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Pomocníci pro čtení a počítání: desky pro prvňáčky

Desky pro prvňáčky patří mezi základní výbavu, stejně jako penál nebo nůžky. Jakmile se děti začnou učit písmenka a číslice, je potřeba pořídit desky, do kterých budou nastříhané kartičky vkládat. K dostání jsou jak desky na číslice, tak desky na písmenka. Jejich součástí jsou praktická okénka, do kterých se kartičky zasouvají. Desky na abecedu a desky na číslice se liší počtem a tvarem okének. Tyto desky, ale také stíratelné tabulky se používají před tím, než začnou děti psát do sešitů.

Bohatý výběr obrázků pro kluky i holky

Pořiďte svým ratolestem takové desky na skládání písmen nebo číslic, které si zamilují. Existují desky na číslice a písmena jak pro dívky, tak pro chlapce. Holčičky si oblíbí něžné květinky, obrázky panenek nebo roztomilá zvířátka. Pro kluky jsou připraveny desky s nadupanými kárami, fotbalem nebo dinosaury. Díky bohaté nabídce motivů můžete tyto desky sladit třeba i s deskami na sešity