<p>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR <strong>ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>
<p></p> <p>NEJVĚTŠÍ VÝBĚR <strong>ŠKOLNÍCH SETŮ!</strong></p>
<p></p>

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ŠKOLNÍCH SETŮ!

NAKUPOVAT

Voskovky

Sleva

Voskovky jsou měkké a odolné

Voskovky jsou dětem doporučovány především díky jejich odolnosti, měkkosti a pevnosti. Navíc pomáhají rozvíjet jemné motorické dovednosti a kreativní myšlení. Kromě klasických voskovek Vám nabízíme také voskovky s vysouvacím plastovým systémem značky Erich Krause.

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Voskové pastelky s jasnými barvami

Při výběru voskovek je důležité to, aby měly jasné barvy a při malování na ně nebylo potřeba zbytečně tlačit. Rovněž je důležité, aby se při kreslení nedrolily, nedělaly žmolky a především nešpinily. Stejně jako pastelky, také voskovky jsou k dostání ve tříhranném provedení, které podporuje ergonomický úchop. K dostání jsou sady voskovek, které jsou z jedné strany užší, takže se s nimi skvěle malují kontury. Druhá strana bývá širší a slouží pro vymalování větších ploch výkresu.

Voskovky pro malé i velké

Nabízíme také voskovky pro nejmenší, které mají kulatý úchop, takže se dobře drží i dětem od 1 roku. Některé sady voskovek mají plastový obal s vysouvacím mechanismem, jiné jsou baleny v klasickém papírovém obalu. Stejně jako s fixy, také s voskovkami dokážete kouzla. Stačí obrázek malovaný voskovkami přetřít štětcem s černou tuší a po zaschnutí vyzkoušet techniku vyškrabávání. Kvalitní voskovky se pyšní evropským certifikátem kvality, který zaručuje absenci toxických látek.