Spisové desky

Desky všech barev

Vyberte si desky, které potřebujete. V nabídce jsou desky s průhlednými kapsami na papíry, desky na patent a desky na gumičky. Barevných variant je také mnoho, stačí si jen vybrat.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Spisové desky nejen do kanceláře

Desky na spisy vyžijete nejen v kanceláři, ale také v domácnosti a ve škole. Podobně jako rychlovazače vám pomohou s roztříděním a organizací dokumentů. Díky deskám, které jsou vyrobeny z odolného materiálu, se nemusíte obávat pomačkání nebo roztržení papírů. Některé desky na dokumenty jsou vybaveny několika transparentními obálkami, do kterých dokumenty jednoduše vložíte.

Stylově a prakticky

Obaly na dokumenty jsou k dostání v pestrém designovém zpracování. Zvolit můžete jednobarevné provedení nebo dát přednost atraktivnímu potisku. Některé spisové desky mají podobu obálky a jsou vybaveny drukem, jiné mají chlopně a gumičky, aby dokumenty z desek nevypadly. Dostupné jsou jak ve velikosti A4, tak v menší A7. Do spisových desek můžete kromě dokumentů založit také diář, který tak budete mít neustále po ruce. A co když bude potřeba listiny archivovat? Celou kompletaci můžete jednoduše uložit do kancelářských boxů bez obav, že se pomíchá s jinými dokumenty.