<p>NEJVĚTŠÍ NABÍDKA<strong> ŠKOLNÍCH SETŮ</strong>!</p> <p>NEJVĚTŠÍ NABÍDKA<strong> ŠKOLNÍCH SETŮ</strong>!</p>

NEJVĚTŠÍ NABÍDKA ŠKOLNÍCH SETŮ!

NAKUPOVAT

Spisové desky

Desky všech barev

Vyberte si desky, které potřebujete. V nabídce jsou desky s průhlednými kapsami na papíry, desky na patent a desky na gumičky. Barevných variant je také mnoho, stačí si jen vybrat.

Spisové desky nejen do kanceláře

Desky na spisy vyžijete nejen v kanceláři, ale také v domácnosti a ve škole. Podobně jako rychlovazače vám pomohou s roztříděním a organizací dokumentů. Díky deskám, které jsou vyrobeny z odolného materiálu, se nemusíte obávat pomačkání nebo roztržení papírů. Některé desky na dokumenty jsou vybaveny několika transparentními obálkami, do kterých dokumenty jednoduše vložíte.

Stylově a prakticky

Obaly na dokumenty jsou k dostání v pestrém designovém zpracování. Zvolit můžete jednobarevné provedení nebo dát přednost atraktivnímu potisku. Některé spisové desky mají podobu obálky a jsou vybaveny drukem, jiné mají chlopně a gumičky, aby dokumenty z desek nevypadly. Dostupné jsou jak ve velikosti A4, tak v menší A7. Do spisových desek můžete kromě dokumentů založit také diář, který tak budete mít neustále po ruce. A co když bude potřeba listiny archivovat? Celou kompletaci můžete jednoduše uložit do kancelářských boxů bez obav, že se pomíchá s jinými dokumenty.