<p>Nevhodný dárek můžete vrátit do <strong>31. 1. 2022!</strong></p> <p>Nevhodný dárek můžete vrátit do <strong>31. 1. 2022!</strong></p>

Nevhodný dárek můžete vrátit do 31. 1. 2022!

NAKUPOVAT

Sety na svačinu

Sleva

Vybavte se do školy

Připravili jsme pro Vás rozsáhlou nabídku školních batohů a aktovek. Vybavte si je penálem a sáčkem na přezůvky. Samozřejmě chybět nesmí ani box na svačinu a láhev na pití. Pokud nechcete vybírat potřeby zvlášť, pořiďte si u nás rovnou celý školní set.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Lahodná svačina patří do stylové krabičky na svačiny

Chcete mít jistotu, že vaše dítko svačinku nevyhodí nebo nedonese zpět domů a skutečně si na ní pochutná? Zabalte mu ji do atraktivního svačinového boxu pro děti. Školní krabičky na svačinu jsou dostatečně velké, takže se do nich pohodlně vejde krajíc chleba nebo rohlík, ale také zelenina nebo dobrota. K dostání jsou svačinové boxy, které svým motivem mohou ladit i se školní aktovkou vašeho školáka.

Aby spolu krabička i školní lahev na pití ladily

Krabičku na svačinu i dětskou lahev na pití můžete pořídit společně jako školní svačinový set. Krabička i lahev budou mít stejný design. Některé je možné uložit i do speciální svačinové tašky. Každý školní batoh je vybaven speciální přihrádkou na sety na svačinu. Lahev se obvykle ukládá do boční síťované kapsy, krabička dovnitř batohu. Přihrádka na box je dostatečně velká, takže se nemusíte obávat, že by se do tašky krabička nevešla.