<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

3D batohy

Sleva

3D batůžky s motivem oblíbených postav

V kategorii 3D batohů najdete dětské batůžky pro ty nejmenší s motivem jejich oblíbených pohádkových postav. Batůžky jsou ideální do školky nebo třeba na výlet.

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Poznejte dětské 3D batohy zblízka

Dětské 3D batohy jsou momentálně neskutečně cool. Batohy jsou to celkově pevné a stabilní. Obyčejně mají jen jednu komoru a boční kapsičku. Proto jsou taškami, které se hodí převážně na školní výlety. 3D batohy by děti do školy měly nosit jen tehdy, pokud s sebou nemusí mít učení. Jestliže se chystají třeba do divadla, cirkusu nebo na přednášku, bez problémů do tašky schovají pití, svačinu, deštník i peněženku. Batohy mají nastavitelné ramenní popruhy a ucho pro přenášení. Jsou trendy záležitostí, podobně jako vaky.

3D batohy, které děti milují

3D batohy si dětská srdce získaly především díky oblíbeným pohádkovým motivům. Mezi nejoblíbenější patří Mimoni, Star Wars a Ledové království. Obrázky na batozích jsou koncipovány neskutečně realisticky. Mnohdy máte dojem, že stačí kousíček a z batohu vystoupí. Zkrátka 3D zážitek! Pokud chcete svému prckovi udělat radost originálním dárkem, sáhněte po 3D batohu, který bude ladit s jeho školním setem či školním batohem s Mimoni, Star Wars nebo jinou postavičkou.