<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Gumovací pera

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Seřadit podle:
alt=

Gumovací pero FriXion Clicker 07 černá

Pilot

alt=

Gumovací pero FriXion Point Clicker 05 černá

Pilot

alt=

Gumovací pero FriXion Point Clicker 05 červená

Pilot

alt=

Gumovací pero FriXion Point Clicker 05 fialová

Pilot

Pero, jehož stopu lze smazat

Jak je možné, že lze inkoust vymazat gumou? Jedná se o gumovací inkoust, kterému se říká termosenzitivní a reaguje na změnu teploty. Jakmile začnete stopu psacího pera gumovat, zahřeje se na teplotu okolo 60 °C a zprůhlední. Chyba tak jednoduše zmizí. Výhodou oproti perům, které lze mazat jen zmizíkem, je to, že místo můžete ihned přepsat, aniž byste museli sahat například po kuličkovém peru, jež zmizík přepíše. Text napsaný gumovacím inkoustem byste neměli vystavovat vysokým teplotám, jelikož by mohl zmizet. Gumovací pera značky Pilot jsou však naplněna inkoustem, který se po vygumování či vyblednutí znovu objeví, pokud jej zchladíte na teplotu -15 °C.

Nejoblíbenější psací potřeby

Gumovací pera jsou u dětí oblíbenější než třeba gelová pera. Výhodou je, že do gumovacího pera seženete i náhradní náplně. Inkoust je dostupný v různých barvách. Pera mohou mít klasické víčko nebo stiskací mechanismus. Guma většinou bývá součástí výrobku.