<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Křídy

Sleva

Kreslete na černou tabuli i na chodník

Nechte děti tvořit pomocí bílých a barevných kříd Maped a Milan. Děti s nimi mohou kreslit skákací panáky na chodník nebo tvořit krásné obrázky na černé tabule. 

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Křídy jako nejlepší zábava pro horké letní dny

Jestliže hledáte způsob, jak nejlépe zabavit děti během krásných slunečných dní, vsaďte na křídy. Křídy dětem umožní dát průchod své fantazii. Na chodníku, hřišti nebo asfaltové cestě bez dopravy mohou najednou vzniknout neuvěřitelná umělecká díla. Křídou mohou děti kreslit kontury, ale také jí vybarvovat nebo ji roztírat prsty podobně jako u prstových barev. Malování barevnými křídami si děti zamilují stejně jako malování na sklo či textil.

S křídami do pokojíčku

Školní křídy si své místo najdou také v dětském pokojíčku. Stačí, když na stěnu pověsíte velkou tabuli nebo zeď natřete speciální barvou, na kterou je možné malovat křídami jako na tabuli. Malování křídami mohou děti střídat třeba s malováním na papír temperami. A věděli jste, že při tvoření křídou dochází k rozvíjení jemné i hrubé motoriky třeba jako při modelování s plastelínou? Dopřejte dětem to nejlepší pro rozvoj jejich kreativity.