Barvy na sklo a textil

Sleva

Vytvořte originální dárek pomocí fixů na textil!

Vytvořte si tričko s vlastním originálním vzorem pomocí našich barev na textil. Na trička si pomocí fixů můžete namalovat, co Vás zrovna napadne. 

Zobrazit slevy
Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Staňte se módním návrhářem

Nebaví vás okoukané a fádní potisky triček, mikin nebo kalhot, které ze sériové výroby jedou jako na běžícím páse? Naštěstí existují barvy na textil, a to nejen ve spreji, ale také v jiných formách. Stačí si jen vybrat tu, se kterou se vám bude nejlépe pracovat. Oblečení berte jako omalovánky a dodejte mu správnou šťávu. Malování na textil je oblíbenou výtvarnou činností také dětí, kterým by barvy a další kreativní sady neměly chybět ve výbavě. Originálně si mohou ozdobit nejen oblečení, ale díky obličejovým barvám také svůj obličejík, který může ladit třeba s motivem na triku.

Jak vypadá práce skláře?

Seznamte děti s tím, jak se maluje na sklo. Malování na sklo je u dětí stejně oblíbené jako modelování nebo společenské hry. S barvami na sklo se jednoduše pracuje, takže se do toho mohou vrhnout i menší děti. Některé barvy jsou stíratelné, jiné zafixujete schnutím na vzduchu či zapečením v troubě. Ve výbavě by neměly chybět konturovací a klasické vybarvovací barvy.