<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Batohy a tašky na notebook

Sleva

Tašky a batohy na notebook

V této kategorii naleznete obaly na váš notebook. Vybírejte z barevných business batohů Coolpack a stylových dámských tašek módní značky Anekke

Zobrazit slevy
Seřadit podle:
Sleva 47 %
alt=

Batoh na notebook Business Might modrý

CoolPack

Sleva 46 %
alt=

Batoh na notebook Business Might černý

CoolPack

Sleva 47 %
alt=

Batoh na notebook Business Might šedý

CoolPack

Bezpečná přeprava vašeho notebooku

Pořízení notebooku není levná záležitost. Proto byste jej měli chránit nejen vhodným obalem, ale také jej přenášet v brašně určené pro tyto účely. Tašky či batohy na notebook mají speciálně polstrované a vyztužené části, které počítači poskytnou dostatečnou ochranu proti poškrábání a dalšímu poničení. Zároveň v nich najdete i další prakticky členěné kapsy na dokumenty, psací potřeby a příslušenství k elektronice. Tašky na notebook jsou pro transport bezpečnější než školní aktovky či jiné školní tašky.

Notebook v tašce nebo batohu?

Pánové pro přenášení notebooku nejčastěji volí batoh. Dámy sahají spíše po tašce na notebook, kterou mohou nosit přes rameno stejně jako kabelku. Dámské i pánské tašky na notebook vypadají v rámci business outfitu lépe než batoh. Jestliže je pro vás důležitější pohodlí, sáhněte po batohu, ale nikoliv batohu klasickém. Batoh na notebook je prostorný a vejdou se do něj i školní pomůcky, což ocení zejména studenti.