<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Batohy a tašky na notebook

Sleva

Tašky a batohy na notebook

V této kategorii naleznete obaly na váš notebook. Vybírejte z barevných business batohů Coolpack a stylových dámských tašek módní značky Anekke

Zobrazit slevy
Sleva 50 %
alt=

Batoh na notebook Bolt modrý

CoolPack

Sleva 44 %
alt=

Batoh na notebook Raptor modrý

CoolPack

Sleva 50 %
alt=

Business batoh, tříkomorový

Swiss Only

Sleva 44 %
alt=

Batoh na notebook Icon černý/červený

CoolPack

Sleva 50 %
alt=

Batoh na notebook Force světle šedý

CoolPack

alt=

Taška na notebook Lagoon, fialová

CoolPack

Sleva 14 %
alt=

Černá pánská taška na laptop

DogsByBeluchi

Sleva 35 %
alt=

Business batoh, čtyřkomorový

Swiss Only

Bezpečná přeprava vašeho notebooku

Pořízení notebooku není levná záležitost. Proto byste jej měli chránit nejen vhodným obalem, ale také jej přenášet v brašně určené pro tyto účely. Tašky či batohy na notebook mají speciálně polstrované a vyztužené části, které počítači poskytnou dostatečnou ochranu proti poškrábání a dalšímu poničení. Zároveň v nich najdete i další prakticky členěné kapsy na dokumenty, psací potřeby a příslušenství k elektronice. Tašky na notebook jsou pro transport bezpečnější než školní aktovky či jiné školní tašky.

Notebook v tašce nebo batohu?

Pánové pro přenášení notebooku nejčastěji volí batoh. Dámy sahají spíše po tašce na notebook, kterou mohou nosit přes rameno stejně jako kabelku. Dámské i pánské tašky na notebook vypadají v rámci business outfitu lépe než batoh. Jestliže je pro vás důležitější pohodlí, sáhněte po batohu, ale nikoliv batohu klasickém. Batoh na notebook je prostorný a vejdou se do něj i školní pomůcky, což ocení zejména studenti.