<p>Největší výběr školních setů exkluzivně na <strong>PEXO</strong></p> <p>Největší výběr školních setů exkluzivně na <strong>PEXO</strong></p>

Největší výběr školních setů exkluzivně na PEXO

NAKUPOVAT

Ledvinky

Sleva

Kam s klíči, mobilem a peněženkou?

Jdete ven a nechce se Vám tahat velký batoh? Nemáte kam dát peněženku, klíče a mobil? Pořiďte si ledvinku. Má ideální velikost, můžete do ní dát všechny důležité věci a nemusíte nosit velké kabelky či batohy.

alt=

Ledvinka HD-219

Head

alt=

Ledvinka HD-235

Head

Sleva 50 %
alt=

Ledvinka HD-155

Head

alt=

Ledvinka Icon šedá

BeUniq

alt=

Ledvinka Minnie Gold

Paso

alt=

Ledvinka Marvel

Paso

alt=

Ledvinka Nasa černá

BeUniq

alt=

Ledvinka šedá

BeUniq

alt=

Ledvinka černá

BeUniq

alt=

Ledvinka růžová

BeUniq

alt=

Ledvinka HD-149

Head

alt=

Ledvinka HD-150

Head

alt=

Ledvinka HD-152

Head

alt=

Ledvinka HD-154

Head

alt=

Ledvinka HD-156

Head

alt=

Ledvinka Maui and sons šedá

Maui

alt=

Ledvinka Neon

BeUniq

alt=

Ledvinka Caution

St.Majewski

Ledvinky si zamilujete pro jejich praktičnost

Módní trendy se v pravidelných časových intervalech vracejí. A proto ožil i boom ledvinek. V 80. a 90. letech jste nenašli snad nikoho, kdo by spolu se svojí oblíbenou šusťákovkou nenosil kolem pasu také ledvinku. Mezi její hlavní přednosti patří praktičnost. Jak by také ne? Do ledvinky uložíte všechno, bez čeho nemůžete vyrazit z domu: peněženku, klíče, telefon a kapesníky. Kvůli těmto pár věcem je zbytečné nosit batoh nebo velkou tašku.

Když ledvinku, tak jedině přes rameno

90. léta jsou pryč a společně s nimi se ztratil i způsob nošení ledvinky. Jestliže chcete být cool, noste ji cross body. Tento způsob nošení ledvinky je vhodný jak pro holky, tak pro kluky. Dámy ji mohou nosit také přes rameno jako klasickou kabelku nebo tašku na notebook. Ledvinka se však stane vaším spolehlivým společníkem i na cestách. Mezi nejoblíbenější značky patří například Head.