Ledvinky

Sleva

Kam s klíči, mobilem a peněženkou?

Jdete ven a nechce se Vám tahat velký batoh? Nemáte kam dát peněženku, klíče a mobil? Pořiďte si ledvinku. Má ideální velikost, můžete do ní dát všechny důležité věci a nemusíte nosit velké kabelky či batohy.

Zobrazit slevy
Seřadit podle:
Sleva 28 %
alt=

Ledvinka šedá

Paso

Sleva 45 %
alt=

Ledvinka růžová

BeUniq

alt=

Ledvinka Albany Girls badges denim

CoolPack

Sleva 26 %
alt=

Ledvinka Frozen 2 plyšová

Cerda

Sleva 42 %
alt=

Ledvinka Madison Abstract yellow

CoolPack

Sleva 24 %
alt=

Ledvinka NASA šedá

Paso

Sleva 28 %
alt=

Ledvinka Brawl stars černá

Paso

Sleva 28 %
alt=

Ledvinka Brawl stars černá/zelená

Paso

Sleva 45 %
alt=

Ledvinka HD-153

Head

Sleva 25 %
alt=

Ledvinka Fashion

BeUniq

Ledvinky si zamilujete pro jejich praktičnost

Módní trendy se v pravidelných časových intervalech vracejí. A proto ožil i boom ledvinek. V 80. a 90. letech jste nenašli snad nikoho, kdo by spolu se svojí oblíbenou šusťákovkou nenosil kolem pasu také ledvinku. Mezi její hlavní přednosti patří praktičnost. Jak by také ne? Do ledvinky uložíte všechno, bez čeho nemůžete vyrazit z domu: peněženku, klíče, telefon a kapesníky. Kvůli těmto pár věcem je zbytečné nosit batoh nebo velkou tašku.

Když ledvinku, tak jedině přes rameno

90. léta jsou pryč a společně s nimi se ztratil i způsob nošení ledvinky. Jestliže chcete být cool, noste ji cross body. Tento způsob nošení ledvinky je vhodný jak pro holky, tak pro kluky. Dámy ji mohou nosit také přes rameno jako klasickou kabelku nebo tašku na notebook. Ledvinka se však stane vaším spolehlivým společníkem i na cestách. Mezi nejoblíbenější značky patří například Head.