<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Ledvinky

Sleva

Kam s klíči, mobilem a peněženkou?

Jdete ven a nechce se Vám tahat velký batoh? Nemáte kam dát peněženku, klíče a mobil? Pořiďte si ledvinku. Má ideální velikost, můžete do ní dát všechny důležité věci a nemusíte nosit velké kabelky či batohy.

Zobrazit slevy
Sleva 50 %
alt=

Ledvinka černá

Paso

Sleva 28 %
alt=

Ledvinka Frozen 2 plyšová

Cerda

Sleva 22 %
alt=

Ledvinka Madison Abstract yellow

CoolPack

Sleva 47 %
alt=

Ledvinka Madison Misty red

CoolPack

Sleva 22 %
alt=

Ledvinka Albany Girls badges denim

CoolPack

Sleva 22 %
alt=

Ledvinka Motion Star dust

CoolPack

Sleva 22 %
alt=

Ledvinka Motion Chevron

CoolPack

alt=

Ledvinka Minnie růžová

Paso

alt=

Ledvinka BeUniq černá

BeUniq

alt=

Ledvinka Paradise

BeUniq

alt=

Ledvinka Aloha

Paso

alt=

Ledvinka Coconut

BeUniq

alt=

Ledvinka Balloon

BeUniq

alt=

Ledvinka Good vibes

BeUniq

alt=

Ledvinka California

Barbie

alt=

Ledvinka Fashion

BeUniq

alt=

Ledvinka Mint

BeUniq

alt=

Ledvinka Palm tree

BeUniq

Ledvinky si zamilujete pro jejich praktičnost

Módní trendy se v pravidelných časových intervalech vracejí. A proto ožil i boom ledvinek. V 80. a 90. letech jste nenašli snad nikoho, kdo by spolu se svojí oblíbenou šusťákovkou nenosil kolem pasu také ledvinku. Mezi její hlavní přednosti patří praktičnost. Jak by také ne? Do ledvinky uložíte všechno, bez čeho nemůžete vyrazit z domu: peněženku, klíče, telefon a kapesníky. Kvůli těmto pár věcem je zbytečné nosit batoh nebo velkou tašku.

Když ledvinku, tak jedině přes rameno

90. léta jsou pryč a společně s nimi se ztratil i způsob nošení ledvinky. Jestliže chcete být cool, noste ji cross body. Tento způsob nošení ledvinky je vhodný jak pro holky, tak pro kluky. Dámy ji mohou nosit také přes rameno jako klasickou kabelku nebo tašku na notebook. Ledvinka se však stane vaším spolehlivým společníkem i na cestách. Mezi nejoblíbenější značky patří například Head.