Zvýrazňovače

Zvýrazněte svůj text

Oživte text barevnými zvýrazňovači. Na výběr máte značky Stabilo, Erich Krause, Maped a Pilot. Pořídit si můžete jak jednotlivé zvýrazňovače, tak i sady po více kusech. Vaše poznámky jsou rázem o něco živější.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Se zvýrazňovačem je papír veselejší

Barevné zvýrazňovače si děti zkrátka zamilují. Díky výrazným barvám budou jejich zápisky v sešitu hned veselejší. Navíc zvýraznění pomáhá k lepšímu zapamatování informace a usnadňuje orientaci v textu. Pomocí různých barev si děti a studenti mohou informace barevně rozlišovat. Zvýrazňovače si své místo najdou také v kancelářích a pracovnách. Nechcete zapomenout na důležitou schůzku? Zvýrazněte si ji v kalendáři křiklavou barvou.

Podle čeho barevný zvýrazňovač vybrat?

Vybírejte především podle tloušťky hrotu. Díky zkosenému hrotu je možné s fixem psát tlusté i tenké čáry, takže není potřeba pořizovat tlustý a tenký zvýrazňovač zvlášť. Tloušťka se však liší fix od fixu. Zaměřte se také na to, zda s inkoustem můžete psát na všechny typy papíru. Mezi oblíbené zvýrazňovače s dlouhou životností patří ty od značky Stabilo. K dostání jsou také Pilot gumovací zvýrazňovače do zápisníků, které jdou vygumovat a znovu přepsat.