Kuličková pera

Kuličková pera

V této kategorii naleznete kuličková pera vhodná nejen pro dospělé, ale také pro děti. Školákům doporučujeme ergonomický trojhranný tvar pera, dospělí si pak mohou vybírat také z šestihranných a kulatých per.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Kuličkové pero je pro psaní nejoblíbenější

Po kuličkovém peru sáhnou nejen dospěláci, ale také studenti. Obecně se toto psací pero příliš nedoporučuje pro prvňáčky. Jakmile se však děti naučí psát a zacházet s perem vhodným do první třídy, klidně jej mohou nosit v pouzdře. Jak to, že je kuličkové pero nejoblíbenější a nejrozšířenější psací pomůckou? Zřejmě proto, že píše skoro samo. Při psaní nemusíte na kvalitní pero tlačit, a přesto dosáhnete rovnoměrné a konzistentní linky.

Rozmanitost provedení

Kuličková pera Pilot se vyrábí v nejrůznějších designech. Holky sáhnou po peru červeném nebo růžovém, kluci zase po modrém nebo černém. Kuličková pera na psaní je možné pořídit jednotlivě, ale také v sadě. Dostupná jsou s různými barvami inkoustu. Do sešitů či diářů si tak jednoduše uděláte barevné poznámky. Tloušťka čáry se odvíjí od velikosti kuličky. Tělo pera je tvarováno tak, aby se dobře drželo v ruce a v prstech neklouzalo.