<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Dětské brýle

Buďte styloví!

Vyberte si stylovou kabelku, batoh, peněženku či jiný módní doplněk. Nabízíme široký sortiment luxusních značek Anekke, Santoro a DogsByBeluchi

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Dětské sluneční brýle musí chránit proti UV záření

Věděli jste, že dětské oko není až do 12 let plně vyvinuté? Proto si zaslouží tu nejlepší ochranu. Stejně jako deštník ani sluneční brýle by neměly žádnému dítěti chybět. Při výběru je nejdůležitější dbát na UV filtr, díky kterému na oči nepůsobí škodlivé UV záření. Nejrozšířenější jsou UV filtry kategorie 2–3, které oko obstojně ochrání. Takové dětské brýle se hodí pro cestování, ale i na sport.

Na designu slunečních brýlí pro děti záleží

Při výběru by měli rodiče dbát na kategorii UV filtru, děti nechte, ať si vyberou barvu a zpracování. Díky tomu budou sluneční brýle ladit i k módním doplňkům Anekke nebo Santoro London. Na výběr je sportovní zpracování, ale také to pro běžné nošení. Barva zorníků neboli skel má nejen designovou funkci, ale také redukuje množství dopadajícího světla na oko. Šedá, hnědá nebo zelená barva je vhodná pro polojasné až jasné dny. Žlutá, oranžová a zlatá zvyšuje kontrast při zhoršené viditelnosti. Zrcadlové zorníky jsou skvělou volbou do prudkého světla.