<p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p> <p><b>MEGA VÝPRODEJ - </b>SLEVY AŽ 64%!</p>

MEGA VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 64%!

Nakupovat

Santoro

Buďte styloví!

Vyberte si stylovou kabelku, batoh, peněženku či jiný módní doplněk. Nabízíme široký sortiment luxusních značek Anekke, Santoro a DogsByBeluchi

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Santoro Lodon, značka která se chlubí desítkami cen za design

Značka Santoro London vznikla v roce 1984. Díky spojení touhy překonávat hranice a odvážného designu si vybudovala silnou pozici na trhu s módními i papírenskými doplňky. Ikonická roztomilá holčička s dlouhými tmavými vlasy a stylizovaným obličejem vznikla pod rukama skotské umělkyně Suzanne Woolcott. Tato panenka se objevuje na kabelkách, školních potřebách, ale i vacích na záda značky Santoro. Výrobky s touto panenkou vytváří sběratelský koncept podobně jako panenky značky Anekke.

Školní sety Santoro

Děti milují pomůcky, školní potřeby a další doplňky, které mají originální zpracování. S oblibou budou nosit deštníky či cestovní pomůcky s pohádkovými postavičkami nebo zvířátky. Značka Santoro nabízí školní pouzdra pro nejmenší, ale i penály pro starší studentky, které budou ladit se školním batohem, vakem na záda, peněženkou, blokem či kabelkou se stejným motivem. Panenky Santoro si získaly srdce všech žen bez ohledu na věk.